logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język norweski w pracy Rozmówki norweskie ksiązka + CD mp3

Język norweski w pracy Rozmówki norweskie ksiązka + CD mp3

Język norweski w pracy Rozmówki norweskie ksiązka + CD mp3
komponent: ksiązka + CD mp3
język: norweski
wydawnictwo: Level Trading
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788364051456
Język norweski w pracy Rozmówki norweskie ksiązka + CD mp3
cena:25,20 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Język norweski w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka norweskiego jest przydatna w pracy w Polsce.

W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.

Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

W książce omówiono również najważniejsze cechy języka norweskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

Na płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i norweskim. Płyta zawiera ponad 180 minut nagrań zapisanych w formacie MP3.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Język norweski w pracy Rozmówki norweskie ksiązka + CD mp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity