logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie Książka + CD MP3

Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie Książka + CD MP3

Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie Książka + CD MP3
komponent: Książka + CD MP3
język: niemiecki
wydawnictwo: Level Trading
etykiety: Rozmówki
ISBN / EAN: 9788364051227
Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie Książka + CD MP3
cena:25,20 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Język niemiecki w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka niemieckiego jest potrzebna w pracy w Polsce.

W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy.

W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze.

Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę nie związaną bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np.: podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne.

W książce omówiono również najważniejsze cechy języka niemieckiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne.

Na płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i niemieckim. Płyta zawiera ponad 3 godziny nagrań w formacie MP3.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Język niemiecki w pracy Rozmówki niemieckie: