logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań. Książka

Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań. Książka

wyprzedaż
Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań. Książka
komponent: Książka
język: francuski
wydawnictwo: Wydawnictwo Idea
autor: Iwona Janowska Małgorzata Sośnicka
etykiety: Podręczniki
ISBN / EAN: 9780000025413
stan książki: Lekko przybrudzona okładka i rogi książki
Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań. Książka
Produkt z wyprzedaży
22,00 zł oszczędzasz 9,90 zł (rabat 45%)
cena:12,10 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Proponowana przez nas publikacja, napisana przez doświadczonych nauczycieli współpracujących z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Krakowie, przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, a w szczególności liceów ogólnokształcących.
Książka Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań składa się z trzech części, które odpowiadają następującym poziomom opanowania języka: część I – poziom podstawowy, część II – poziom średnio zaawansowany, część III – poziom zaawansowany.
Każda z części składa się ze zbioru ćwiczeń na rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, testu leksykalno-gramatycznego oraz wypowiedzi pisemnej. Do wszystkich ćwiczeń dołączony jest klucz rozwiązań.
Zadania do wypowiedzi pisemnej obejmują różne formy pisania kreatywnego, np. list, opowiadanie, recenzję, opis, rozprawkę itp. W części tej zamieszczone zostały przykładowe prace uczniowskie, realizujące poszczególne formy wypowiedzi.
Dostępna jest również kaseta z tekstami sprawdzającymi umiejętność rozumienia ze słuchu, czytanymi przez native speakera.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Język francuski dla nowego liceum ogólnokształcącego. Zbiór zadań. Książka. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.