logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język angielski dla początkujących podręcznik

Język angielski dla początkujących podręcznik

Język angielski dla początkujących podręcznik
komponent: Podręcznik z MP3 CD
język: angielski
wydawnictwo: Wiedza Powszechna
autor: Irena Dobrzycka Bronisław Kopczyński
etykiety: Podręczniki
ISBN / EAN: 9788363556471
Język angielski dla początkujących podręcznik
65,30 zł oszczędzasz 6,53 zł (rabat 10%)
cena:58,77 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

53 lekcje — teksty zawierające podstawowe słownictwo i struktury zdaniowe, słowniczki z transkrypcją i wybrane zwroty, objaśnienia dotyczące wymowy i gramatyki, ćwiczenia. Zakres — 2300 słów. Klucz do tekstów i ćwiczeń. Słownik angielsko-polski. Kurs ten (i jego kontynuacja Język angielski dla zaawansowanych) pozwala na uzyskanie biernej znajomości języka w zakresie umożliwiającym czytanie literatury i prasy. Do nauki samodzielnej i pod kierunkiem lektora. Dialogi, teksty i ćwiczenia wymowy nagrane na płytę MP3.

Komentarze i opinie użytkowników

Łukasz
 ·  ponad pięć lat temu
Używałem tej książki kilka lat temu, kiedy zaczynałem swoją naukę języka angielskiego. Musze przyznać, że nie spotkałem się do tej pory z lepszą pozycją. Jest to naprawdę najlepszy wybór dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim albo mają już jakieś podstawy, jednak wciąż czuję się w języku niekomfortowo. Książka ma bardzo ciekawą strukturę, dialogi, czytanki, słownictwo, wyjaśnienia gramatyczne i bardzo dużo ćwiczeń, które rozwijają umiejętność aktywnego ćwiczenia. Warto przerobić tę książkę, a potem przejść do publikacji opracowanych przez dra Henryka Krzyżanowskiego ("First Steps in English" oraz "The Next Steps in English"), które obecnie są dostępne w wersji SuperMemo.
Ta książka dała mi porządną, gruntowną wiedzę, które nie raz dodała mi pewności w używaniu języka. Polecam!
kasia - szkocja
 ·  ponad pięć lat temu
Przygotowując się do wyjazdu uczyłam się z pierwszego wydania. W księgarni zaproponowano mi wydanie poszerzone o CD. Książka jest rewelacyjna!! W parze z gramatyką idzie słownictwo o czym zapomina się bardzo często. Sama ustalałam tempo nauki, a gramatyka jest wyjaśniona w sposób bardo zrozumiały i jest podparta olbrzymią ilością przykładów, co pozwala na dokładniejsze zrozumienie. Dialogi i opisy przedstawiają środowisko tych samych osób, przez co każda lekca jest ściśle powiązana z poprzednią. Wyjeżdżając miałam przerobione 19 lekcji, byłam bardzo dumna z siebie, kiedy na podstawie mojej wiedzy byłam w stanie załatwić sprawy nawet w urzędzie! Obecnie chodzę do college'u na j.angielski dla średniozaawansowanych (od lutego t.r.) i dalej korzystam z tej książki. Traktuję ją jako dodatek, który okazuje się niezbędny. Dostałam propozycje odkupienia jej od tutejszych polaków, ale ona dla mnie nie ma ceny.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Język angielski dla początkujących. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Język angielski dla początkujących: