logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język angielski dla początkujących podręcznik

Język angielski dla początkujących podręcznik

Język angielski dla początkujących podręcznik
komponent: Podręcznik z MP3 CD
język: angielski
wydawnictwo: Wiedza Powszechna
autor: Bronisław Kopczyński Irena Dobrzycka
etykiety: Podręczniki
ISBN / EAN: 9788363556471
Język angielski dla początkujących podręcznik
65,30 zł oszczędzasz 6,53 zł (rabat 10%)
cena:58,77 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

53 lekcje — teksty zawierające podstawowe słownictwo i struktury zdaniowe, słowniczki z transkrypcją i wybrane zwroty, objaśnienia dotyczące wymowy i gramatyki, ćwiczenia. Zakres — 2300 słów. Klucz do tekstów i ćwiczeń. Słownik angielsko-polski. Kurs ten (i jego kontynuacja Język angielski dla zaawansowanych) pozwala na uzyskanie biernej znajomości języka w zakresie umożliwiającym czytanie literatury i prasy. Do nauki samodzielnej i pod kierunkiem lektora. Dialogi, teksty i ćwiczenia wymowy nagrane na płytę MP3.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Język angielski dla początkujących podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Łukasz
 ·  ponad pięć lat temu
Używałem tej książki kilka lat temu, kiedy zaczynałem swoją naukę języka angielskiego. Musze przyznać, że nie spotkałem się do tej pory z lepszą pozycją. Jest to naprawdę najlepszy wybór dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim albo mają już jakieś podstawy, jednak wciąż czuję się w języku niekomfortowo. Książka ma bardzo ciekawą strukturę, dialogi, czytanki, słownictwo, wyjaśnienia gramatyczne i bardzo dużo ćwiczeń, które rozwijają umiejętność aktywnego ćwiczenia. Warto przerobić tę książkę, a potem przejść do publikacji opracowanych przez dra Henryka Krzyżanowskiego ("First Steps in English" oraz "The Next Steps in English"), które obecnie są dostępne w wersji SuperMemo.
Ta książka dała mi porządną, gruntowną wiedzę, które nie raz dodała mi pewności w używaniu języka. Polecam!
opinia o Język angielski dla początkujących Podręcznik z płytami CD
kasia - szkocja
 ·  ponad pięć lat temu
Przygotowując się do wyjazdu uczyłam się z pierwszego wydania. W księgarni zaproponowano mi wydanie poszerzone o CD. Książka jest rewelacyjna!! W parze z gramatyką idzie słownictwo o czym zapomina się bardzo często. Sama ustalałam tempo nauki, a gramatyka jest wyjaśniona w sposób bardo zrozumiały i jest podparta olbrzymią ilością przykładów, co pozwala na dokładniejsze zrozumienie. Dialogi i opisy przedstawiają środowisko tych samych osób, przez co każda lekca jest ściśle powiązana z poprzednią. Wyjeżdżając miałam przerobione 19 lekcji, byłam bardzo dumna z siebie, kiedy na podstawie mojej wiedzy byłam w stanie załatwić sprawy nawet w urzędzie! Obecnie chodzę do college'u na j.angielski dla średniozaawansowanych (od lutego t.r.) i dalej korzystam z tej książki. Traktuję ją jako dodatek, który okazuje się niezbędny. Dostałam propozycje odkupienia jej od tutejszych polaków, ale ona dla mnie nie ma ceny.
opinia o Język angielski dla początkujących Podręcznik z płytami CD

Newsletter księgarni Bookcity