logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Język angielski dla pielęgniarek

Język angielski dla pielęgniarek

Język angielski dla pielęgniarek
język: angielski
wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
autor: Małko Ewelina Govender-Kubiec Christopher
etykiety: Kursy dla dorosłych
ISBN / EAN: 9788320040906
Język angielski dla pielęgniarek
cena:69,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Podręcznik przeznaczony jest do nauki języka angielskiego ogólnego i zawodowego na poziomie elementarnym. Publikacja umożliwia doskonalenie języka ogólnego z uwzględnieniem podstawowego zakresu słownictwa używanego w medycynie.
Uwzględniono w nim szczególnie potrzeby edukacyjne pielęgniarek planujących podjęcie pracy zawodowej za granicą.
Układ materiału oraz proponowane ćwiczenia są pomyślane tak, że przez stopniowe rozwijanie zasobu słownictwa prowadzą do poziomu umożliwiającego swobodne porozumiewanie się zarówno w sytuacjach codziennych, jaki i zawodowych.
Powtórzenia, przykłady oraz nagrania audio stanowią solidną podstawę wielopłaszczyznowej, szybkiej i skutecznej nauki. Materiał zgromadzony na płytach CD pozwala stopniowo i efektywne przełamywać bariery mówienia i rozumienie języka obcego.
Autorzy polecają zastosowanie podręcznika nie tylko jako książki kursowej dla szkół medycznych oraz szkół językowych prowadzących kursy specjalistyczne, ale również jako podstawę do nauki indywidualnej.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Język angielski dla pielęgniarek. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity