logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji
język: japoński
wydawnictwo: Edgard
autor: Ewa Krassowska-Mackiewicz
etykiety: Słownictwo Fiszki
ISBN / EAN: 9788377885000
Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji
49,90 zł oszczędzasz 7,48 zł (rabat 15%)
cena:42,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Japoński Fiszki Pisz i czytaj to zestaw ponad 200 eleganckich kart uczących najważniejszych ideogramów japońskich. Razem z podręcznikiem "Japoński Pisz i czytaj" stanowią kompletny materiał do nauki pisania i czytania aż 203 podstawowych znaków kanji, z którego mogą korzystać zarówno początkujący japoniści, jak i wszystkie osoby zainteresowane japońskim pismem.

Każda fiszka prezentuje ideogram, jego podstawowe znaczenie oraz sposób pisania znaku, w tym kierunek kreślenia poszczególnych linii, co jest szczególnie pomocne dla wszystkich osób chcących nauczyć się japońskiego pisma. Dodatkowo pokazuje wyraźnie odróżnione sposoby czytania: japońskie (kun) i sinojapońskie (on) oraz najważniejsze złożenia, w których występuje dany znak, co pozwala go łatwiej zapamiętać.
Podręcznik (50 str.) zawiera lekcje wszystkich znaków, przydatne tabele oraz wprowadzenie do japońskich systemów pisma: hiragany, katakany i kanji.

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji można także stosować jako rozszerzenie podręcznika "Japoński Mów, pisz i czytaj".

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.