logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Japoński 600 fiszek Trening od podstaw

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw
język: japoński
wydawnictwo: Edgard
autor: Adam Klawczyński
etykiety: Słownictwo Fiszki
ISBN / EAN: 9788377881927
rok wydania: 2013
oprawa: kartonowa
format: 08.5x16.0cm
Japoński 600 fiszek Trening od podstaw
39,90 zł oszczędzasz 5,98 zł (rabat 15%)
cena:33,92 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Dzięki nauce z fiszkami:
- poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 34 grup tematycznych,
- posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
- wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz mp3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, CD-ROM Fiszki MP3 z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem umożliwia komunikację na poziomie podstawowym, dzięki opanowaniu 600 najczęściej używanych w języku japońskim słów i wyrażeń. Przykłady użycia słów w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 34 praktyczne grupy tematyczne. Dodatkowo kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.

Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.

Komentarze i opinie użytkowników

Paula
 ·  ponad pięć lat temu
Jest wiele osób, które marzą o opanowaniu języka japońskiego. Jednak zdecydowana większość obawia się, że jest to jeden z tych języków, których nauka przysparza wiele trudności, a zawiłe pismo jest wręcz nie do ogarnięcia. Nic bardziej mylnego. Znaków katakany i hiragany można nauczyć się w niecały miesiąc, a to już pierwszy i jakże duży krok ku lepszemu poznaniu języka japońskiego.

"Japoński 600 fiszek" to kompletny zestaw do samodzielnej nauki języka japońskiego. W jego skład wchodzi 600 fiszek, na których znajduje się około 1000 najważniejszych słów i zwrotów, podstawy gramatyki oraz wymowy. Oprócz fiszek ze słówkami i przykładami ich wykorzysta w zdaniach, na karteczkach znaleźć można podstawowe informacje dotyczące pisma japońskiego, rozpisane znaki hiragany i katakany, zasad fonetyki oraz gramatyki (partykuły, czasowniki, przymiotniki).


Na jednej stronie fiszki znajduje się słówko oraz zdanie w języku polskim, natomiast na odwrocie zobaczymy jego japoński odpowiednik w katakanie bądź hiraganie wraz z wymową. Na niektórych karteczkach autorzy zapoznali czytelnika ze znakami kanji, których w języku japońskich jest tak wiele, iż potrzeba by była kilkanaście opakowań fiszek, aby je wszystkie poznać.

Cały kurs podzielony jest na 34 kategorie tematyczne, takie jak: zwierzęta, części ciała, podróże, dom, związki, czynności codzienne, wierzenia, praca, czas wolny i hobby, kolory czy też uczucia i myśli. Można zatem podzielić naukę na 34 lekcję i przerabiać jeden temat za jednym razem.

Wygodna i ciekawa forma nauki, dla wszystkich tych, którym nie straszna jest nauka nieco trudniejszych języków. Zachęcam wszystkich do nauki japońskiego. Mogę zapewnić Was, że daje to ogromną satysfakcję.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Japoński 600 fiszek Trening od podstaw. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw: