logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Japoński 600 fiszek Trening od podstaw Fiszki + program + mp3 online

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw Fiszki + program + mp3 online

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw Fiszki + program + mp3 online
komponent: Fiszki + program + mp3 online
język: japoński
wydawnictwo: Edgard
autor: Adam Klawczyński
poziom językowy: A1 A2
etykiety: Słownictwo Fiszki
ISBN / EAN: 9788377881927
rok wydania: 2013
oprawa: kartonowa
format: 08.5x16.0cm
Japoński 600 fiszek Trening od podstaw Fiszki + program + mp3 online
39,90 zł oszczędzasz 5,98 zł (rabat 15%)
cena:33,92 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Dzięki nauce z fiszkami:
- poznasz 1200 najważniejszych słów i zdań, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z aż 34 grup tematycznych,
- posłuchasz gotowych nagrań i przećwiczysz wymowę,
- wygenerujesz własną playlistę na odtwarzacz mp3 lub telefon i powtórzysz słówka za lektorem,
- utrwalisz wiedzę za pomocą kolorowych przegródek i testów,
- będziesz ćwiczył język o każdej porze i w dowolnym miejscu.

Japoński 600 fiszek Trening od podstaw to wyjątkowy zestaw, który tworzą: 600 ponumerowanych fiszek, CD-ROM Fiszki MP3 z nagraniami i programem oraz praktyczne pudełko z kolorowymi przegródkami. Nauka z kursem umożliwia komunikację na poziomie podstawowym, dzięki opanowaniu 600 najczęściej używanych w języku japońskim słów i wyrażeń. Przykłady użycia słów w 600 zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 34 praktyczne grupy tematyczne. Dodatkowo kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy.

Do zestawu dołączony jest program Aktywny Trening z ćwiczeniami, który umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię słówek. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość słownictwa.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Japoński 600 fiszek Trening od podstaw Fiszki + program + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Paula
 ·  ponad pięć lat temu
Jest wiele osób, które marzą o opanowaniu języka japońskiego. Jednak zdecydowana większość obawia się, że jest to jeden z tych języków, których nauka przysparza wiele trudności, a zawiłe pismo jest wręcz nie do ogarnięcia. Nic bardziej mylnego. Znaków katakany i hiragany można nauczyć się w niecały miesiąc, a to już pierwszy i jakże duży krok ku lepszemu poznaniu języka japońskiego.

"Japoński 600 fiszek" to kompletny zestaw do samodzielnej nauki języka japońskiego. W jego skład wchodzi 600 fiszek, na których znajduje się około 1000 najważniejszych słów i zwrotów, podstawy gramatyki oraz wymowy. Oprócz fiszek ze słówkami i przykładami ich wykorzysta w zdaniach, na karteczkach znaleźć można podstawowe informacje dotyczące pisma japońskiego, rozpisane znaki hiragany i katakany, zasad fonetyki oraz gramatyki (partykuły, czasowniki, przymiotniki).


Na jednej stronie fiszki znajduje się słówko oraz zdanie w języku polskim, natomiast na odwrocie zobaczymy jego japoński odpowiednik w katakanie bądź hiraganie wraz z wymową. Na niektórych karteczkach autorzy zapoznali czytelnika ze znakami kanji, których w języku japońskich jest tak wiele, iż potrzeba by była kilkanaście opakowań fiszek, aby je wszystkie poznać.

Cały kurs podzielony jest na 34 kategorie tematyczne, takie jak: zwierzęta, części ciała, podróże, dom, związki, czynności codzienne, wierzenia, praca, czas wolny i hobby, kolory czy też uczucia i myśli. Można zatem podzielić naukę na 34 lekcję i przerabiać jeden temat za jednym razem.

Wygodna i ciekawa forma nauki, dla wszystkich tych, którym nie straszna jest nauka nieco trudniejszych języków. Zachęcam wszystkich do nauki japońskiego. Mogę zapewnić Was, że daje to ogromną satysfakcję.
opinia o Japoński 600 fiszek Trening od podstaw

Newsletter księgarni Bookcity