logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Jak to powiedzieć po rumuńsku. Rozmówki i słownik.

Jak to powiedzieć po rumuńsku. Rozmówki i słownik.

Jak to powiedzieć po rumuńsku. Rozmówki i słownik.
język: rumuński
wydawnictwo: Wiedza Powszechna
autor: Ewa Odrobińska Constantin Geambaşu
etykiety: Rozmówki Jak to powiedzieć po...?
ISBN / EAN: 9788321412993
Jak to powiedzieć po rumuńsku. Rozmówki i słownik.
25,20 zł oszczędzasz 2,52 zł (rabat 10%)
cena:22,68 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Duży wybór zdań i zwrotów, pytań i odpowiedzi umożliwiających porozumiewanie się w typowych sytuacjach związanych z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich i zawodowych, podróżą, zakwaterowaniem, zwiedzaniem zabytków, zakupami, usługami itp. Rozmówki te są przeznaczone nie tylko do celów turystycznych, lecz stanowią pomoc w nauce języka rumuńskiego, mają szeroki zakres wypowiedzi, rozbudowane sytuacje dialogowe. Informacje o wymowie rumuńskiej. Słownik polsko-rumuński.

O autorach:

Dr Constantin Geambaşu, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pracownik naukowy Uniwersytetu w Bukareszcie, jest wybitnym i zasłużonym propagatorem kultury polskiej w Rumunii. Zajmuje się głównie literaturoznawstwem, komparatystyką i recepcją dzieła literackiego. Jest autorem książek o literaturze polskiej, bułgarskiej i rumuńskiej. Przełożył ponad 20 tomów poezji i prozy, m.in. Miłosza, Szymborskiej, Lema, Szczypiorskiego. Jest tłumaczem prac Kołakowskiego. W latach 1999–2004 wykładał na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Ewa Odrobińska, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, mgr filologii rumuńskiej oraz rosyjskiej, ukończyła też studia na kierunku administracji i zarządzania w USA. Jest wszechstronną tłumaczką i animatorką kontaktów polsko-rumuńskich.

Wydanie: 1
L. stron: 252
Rok wydania: 2004
Oprawa: brosz. lam.
Format: 17 x 10,5

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Jak to powiedzieć po rumuńsku. Rozmówki i słownik.. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

bursuc
użytkownik nie ocenił produktu  ·  ponad pięć lat temu
Kiedy bedyie wydawany jakis slownik rumunski bo te roymowki sa slabe.

Newsletter księgarni Bookcity