logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Jak szybko opanować język obcy?

Jak szybko opanować język obcy?
język: angielski
wydawnictwo: SamoSedno
autor: Anna Szyszkowska-Butryn
etykiety: Materiały uzupełniające
ISBN / EAN: 9788377880203
Jak szybko opanować język obcy?
cena:29,90 zł
wysyłamy w 1-2 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezbędna - pewnie słyszałeś to nie raz od nauczycieli czy znajomych z pracy? Często zastanawiasz się, dlaczego innym nauka języka przychodzi tak łatwo, a ty nadal czujesz się "wiecznie początkujący"? Zaczynasz naukę, ale szybko zniechęcasz się brakiem postępów? Jeśli którykolwiek z tych problemów dotyczy ciebie, to wybór naszego poradnika jest strzałem w dziesiątkę

Opinia Bookcity

Nawet jeśli po przeczytaniu książki nie opanujemy nowego języka w parę tygodni czy miesięcy (Czyż nie to właśnie dla niektórych znaczy 'szybko'?), zdecydowanie warto zapoznać się z proponowanymi przez autorkę metodami nauki. Książka pomoże wszystkim, którzy przymierzają się do samodzielnego zgłębienia tajników języka obcego oraz podsunie pomysły na urozmaicenie zajęć językowych nauczycielom i lektorom.

Część 1 zapoznaje nas z sekretami procesu uczenia się. Dowiemy się z niej, jakie są przeszkody na drodze do nauki, poczytamy o motywacji i technikach organizacyjnych oraz poznamy typy inteligencji i kanały percepcji świata.

Część 2 przedstawia skuteczne strategie nauki. Autorka zebrała aż 51 pomysłów na naukę słówek (z informacją, dla kogo konkretna metoda będzie odpowiednia i czemu służy), techniki niezapominajki do wykorzystania w nauce gramatyki, techniki usprawniające rozumienie ze słuchu, najnowsze triki i przydatne szablony do nauki rozumienia tekstu czytanego oraz techniki rozwijające umiejętność czytania. W tej części znajdziemy też rozdział poświęcony wymowie.

Z Części 3 - Czerpanie z dorobku ludzkości - dowiemy się o sztuczkach poliglotów i samouków (trudno w to uwierzyć, ale niektórym śmiertelnikom udało się podobno opanować kilkadziesiąt języków, zatem stosowane przez nich metody musiały być skuteczne), poznamy metody tradycyjne i eksperymentalne oraz wielki sekret nauki.

Jak szybko opanować język obcy przedstawia zarówno fakty dla wielu oczywiste, jak i otwiera oczy na niewykorzystane dotąd przez uczących się i nauczających możliwości ułatwienia nauki języka obcego.

Klienci oglądali także...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Jak szybko opanować język obcy?. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Jak szybko opanować język obcy?: