logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Jak szybko opanować język obcy?

Jak szybko opanować język obcy?
język: angielski
wydawnictwo: SamoSedno
autor: Anna Szyszkowska-Butryn
etykiety: Materiały uzupełniające
ISBN / EAN: 9788377880203
Jak szybko opanować język obcy?
cena:29,90 zł
wysyłamy w 1-2 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezbędna - pewnie słyszałeś to nie raz od nauczycieli czy znajomych z pracy? Często zastanawiasz się, dlaczego innym nauka języka przychodzi tak łatwo, a ty nadal czujesz się "wiecznie początkujący"? Zaczynasz naukę, ale szybko zniechęcasz się brakiem postępów? Jeśli którykolwiek z tych problemów dotyczy ciebie, to wybór naszego poradnika jest strzałem w dziesiątkę

Opinia Bookcity

Nawet jeśli po przeczytaniu książki nie opanujemy nowego języka w parę tygodni czy miesięcy (Czyż nie to właśnie dla niektórych znaczy 'szybko'?), zdecydowanie warto zapoznać się z proponowanymi przez autorkę metodami nauki. Książka pomoże wszystkim, którzy przymierzają się do samodzielnego zgłębienia tajników języka obcego oraz podsunie pomysły na urozmaicenie zajęć językowych nauczycielom i lektorom.

Część 1 zapoznaje nas z sekretami procesu uczenia się. Dowiemy się z niej, jakie są przeszkody na drodze do nauki, poczytamy o motywacji i technikach organizacyjnych oraz poznamy typy inteligencji i kanały percepcji świata.

Część 2 przedstawia skuteczne strategie nauki. Autorka zebrała aż 51 pomysłów na naukę słówek (z informacją, dla kogo konkretna metoda będzie odpowiednia i czemu służy), techniki niezapominajki do wykorzystania w nauce gramatyki, techniki usprawniające rozumienie ze słuchu, najnowsze triki i przydatne szablony do nauki rozumienia tekstu czytanego oraz techniki rozwijające umiejętność czytania. W tej części znajdziemy też rozdział poświęcony wymowie.

Z Części 3 - Czerpanie z dorobku ludzkości - dowiemy się o sztuczkach poliglotów i samouków (trudno w to uwierzyć, ale niektórym śmiertelnikom udało się podobno opanować kilkadziesiąt języków, zatem stosowane przez nich metody musiały być skuteczne), poznamy metody tradycyjne i eksperymentalne oraz wielki sekret nauki.

Jak szybko opanować język obcy przedstawia zarówno fakty dla wielu oczywiste, jak i otwiera oczy na niewykorzystane dotąd przez uczących się i nauczających możliwości ułatwienia nauki języka obcego.

Klienci byli zainteresowani także...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Jak szybko opanować język obcy?. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Jak szybko opanować język obcy?: