logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Italia mi piace nr 37/2023 styczeń-luty-marzec

Italia mi piace

nr 37/2023 styczeń-luty-marzec

Italia mi piace nr 37/2023 styczeń-luty-marzec
komponent: nr 37/2023 styczeń-luty-marzec
język: włoski
wydawnictwo: Colorful Media
etykiety: Słownictwo Czasopisma kwartalnik
ISBN / EAN: 9772353164302
Italia mi piace nr 37/2023 styczeń-luty-marzec
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Italia Mi piace! to kwartalnik tworzony przez włosko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka włoskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.

Co trzy miesiące nowe tematy
Dzięki regularności, z jaką ukazuje się Italia Mi piace!, nauka jest ciekawa, ponieważ artykuły dotyczą bieżących wydarzeń i aktualnych tematów, a także poruszają zagadnienia związane z konkretną porą roku. W ten sposób nasi Czytelnicy, szkoląc język włoski, poszerzają jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą nie tylko krajów i regionów włoskojęzycznych, ale także wielu innych dziedzin, takich jak technika, psychologia, polityka, muzyka czy sport.

Przyjemne uzupełnienie nauki
Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka włoskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując Italia Mi piace! w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.

Słownictwo do każdego tekstu
Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka włoskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek.

Uniwersalna Tematyka
Oprócz bieżących tematów, nasi Czytelnicy znajdą w magazynie tematy uniwersalne, niezależne od pory roku czy też aktualnych wydarzeń. Są to zagadnienia często poruszane podczas matury i innego rodzaju egzaminów (np.: życie szkolne, rodzina, czas wolny, zdrowie, ochrona środowiska, media, środki transportu), a wszystko to w odniesieniu do współczesnego świata.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Italia mi piace nr 37/2023 styczeń-luty-marzec. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.