logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Investigators: Take the Plunge

Investigators: Take the Plunge

A Laugh-Out-Loud Comic Book Adventure!

Investigators: Take the Plunge
kategoria: Children's Books, Fiction
autor: John Patrick Green
wydawnictwo: Pan Macmillan
ISBN / EAN: 9781529066067
data wydania: 16/09/2021
oprawa: miękka
wymiary: 13.8 x 20.6 x 1.3 cm
stron: 208
Investigators: Take the Plunge
cena:62,10 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

InvestiGators: Take the Plunge is the second side-splittingly funny full-colour comic book in the InvestiGators series, written and illustrated by John Patrick Green, perfect for fans of Jamie Smart and Dav Pilkey.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Investigators: Take the Plunge. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.