logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
InvestiGators: Off the Hook

InvestiGators: Off the Hook

A Laugh-Out-Loud Comic Book Adventure!

InvestiGators: Off the Hook
kategoria: Children's Books, Fiction
autor: John Patrick Green
wydawnictwo: Pan Macmillan
ISBN / EAN: 9781529066098
data wydania: 3/03/2022
oprawa: miękka
wymiary: 14.3 x 20.5 x 1.5 cm
stron: 208
InvestiGators: Off the Hook
cena:62,10 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

InvestiGators: Off the Hook is the third side-splittingly funny full-colour comic book in the InvestiGators series, written and illustrated by John Patrick Green, perfect for fans of Jamie Smart and Dav Pilkey.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o InvestiGators: Off the Hook. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.