logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
InvestiGators: Braver and Boulder

InvestiGators: Braver and Boulder

A Laugh-Out-Loud Comic Book Adventure!

InvestiGators: Braver and Boulder
kategoria: Children's Books, Fiction
autor: John Patrick Green
wydawnictwo: Pan Macmillan
ISBN / EAN: 9781529096224
data wydania: 12/01/2023
oprawa: miękka
wymiary: 13.6 x 20.6 x 1.2 cm
stron: 208
InvestiGators: Braver and Boulder
cena:62,10 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

InvestiGators: Braver and Boulder is the fifth side-splittingly funny full-colour comic book in the InvestiGators series, written and illustrated by John Patrick Green, perfect for fans of Jamie Smart and Dav Pilkey.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o InvestiGators: Braver and Boulder. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.