logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
If We Were Villains

If We Were Villains

If We Were Villains
kategoria: Crime Stories
autor: M. L. Rio
wydawnictwo: Titan Publ. Group Ltd.
ISBN / EAN: 9781785656477
język: angielski
data wydania: 13/06/2017
oprawa: miękka
wymiary: 13 x 19.7 x 2.8 cm
stron: 429
If We Were Villains
67,50 zł oszczędzasz 3,37 zł (rabat 5%)
cena:64,13 zł
czas sprowadzenia z zagranicy:
5-10 dni
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni
najniższa cena z 30 dni: 59,00 zł

Opis produktu/serii

Full of friendship, betrayal and passionate devotion, this is a page-turning literary thriller with a final and shocking twist, from a debut author. Will appeal to fans of "The Secret History" and "The Silent Wife".

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o If We Were Villains. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.