logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
IELTS Practice Tests 1 podręcznik

IELTS Practice Tests 1 podręcznik

wyprzedaż
IELTS Practice Tests 1 podręcznik
komponent: Student's Book
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
autor: James Milton Bill Blake Peter Neville
seria: IELTS Practice Tests
poziom: IELTS Practice Tests 1
etykiety: IELTS Egzaminy Podręczniki Testy / Examination papers
ISBN / EAN: 9781842167502
stan książki: Edycja sprzed zmian w egzaminie IELTS, nowa w folii.
IELTS Practice Tests 1 podręcznik
Produkt z wyprzedaży
82,00 zł oszczędzasz 12,30 zł (rabat 15%)
cena:69,70 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Posiadanie certyfikatu The International English Language Testing System Examination (IELTS) jest obowiązkowe dla kandydatów na studia na uczelniach z wykładowym językiem angielskim. Podręcznik IELTS Practice Tests 1 został opracowany przez doświadczonych egzaminatorów i zawiera materiał językowy przygotowujący do nowej formuły egzaminów IELTS. Obejmuje cztery kompletne zestawy testowe sprawdzające umiejętność czytania i pisania, opracowany w dwóch wersjach - w wersji na poziomie Academic Training i w wersji na poziomie General Training.
Więcej opisu strona do wydruku

Podręcznik (Student's Book) zawiera informacje dotyczące nowej formuły egzaminów wraz ze szczegółowymi objaśnieniami poszczególnych arkuszy egzaminacyjnych: arkusz sprawdzający umiejętność czytania, pisania, słuchania i mówienia. Kasety magnetofonowe/płyty kompaktowe (Class Cassettes/Audio CDs) do wykorzystania na kursie zawierają nagrania do nowej formuły egzaminu. W podręczniku znajdują się również przykładowe arkusze przeznaczone do wpisywania odpowiedzi (practice answer sheets) oraz materiały przygotowujące do egzaminu ustnego.

Poradnik dla nauczyciela (Teacher's Book) zawiera informacje dotyczące systemu sprawdzania prac oraz przyjętej skali ocen, odpowiedzi to testów wielokrotnego wyboru oraz testów uzupełniania luk, jak również przykładowe odpowiedzi na pytania dotyczące wypracowań pisemnych i testów sprawdzających umiejętność mówienia.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o IELTS Practice Tests 1 podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.