logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Hunter

Hunter

Joona Linna 06

Hunter
kategoria: Crime Stories
autor: Lars Kepler
współautorzy: Neil Smith
wydawnictwo: Harper Collins Publ. UK
ISBN / EAN: 9780008240424
język: angielski
data wydania: 21/03/2019
oprawa: miękka
wymiary: 11.1 x 17.7 x 3.2 cm
stron: 528
Hunter
51,30 zł oszczędzasz 2,56 zł (rabat 5%)
cena:48,74 zł
czas sprowadzenia z zagranicy:
5-10 dni
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni
najniższa cena z 30 dni: 48,74 zł

Opis produktu/serii

It begins with a nursery rhyme. Nineteen minutes later you die...The sixth gripping thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hunter. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.