logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Książka + Audio CD

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Książka + Audio CD

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Książka + Audio CD
komponent: Książka + Audio CD
język: hiszpański
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788361828334
rok wydania: 2010
stron: 232
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Książka + Audio CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii


 Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne:

  • nauka 4000 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów,
  • 50 zagadnień uporządkowanych w 14 rozdziałach,
  • kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce,
  • 170 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
  • współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
  • specjalnie opracowane testy powtórkowe + minisłowniczki.

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 4000 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do samouków oraz do wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób hiszpańskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość zwrotów niezbędnych na co dzień. Opracowany został również z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego hiszpańskiego słownictwa. Repetytorium może być pomocne nauczycielom - do wykorzystania podczas lekcji lub korepetycji.

Podręcznik (232 str.) obejmuje 50 zagadnień uporządkowanych w 14 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst lub dialog, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniami, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

14 rozdziałów oraz kilkadziesiąt tekstów i dialogów obejmuje najważniejsze zagadnienia, opracowane zgodnie z wymaganiami obowiązującymi na nowej maturze. Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia 170 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda / fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście. Na końcu podręcznika znajdują się specjalne testy powtórkowe oraz pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Obejmuje 60 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu rodowitego Hiszpana. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Książka + Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.