logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpański - Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2

Hiszpański - Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2

Hiszpański - Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2
język: hiszpański
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788362482337
rok wydania: 2011
stron: 232
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Hiszpański - Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne poziom B1-B2 (Książka + CD Audio) Dla uczniów, studentów, samouków i przygotowujących się do egzaminów Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne - nauka 3600 słów, wyrażeń i kolokacji - 50 zagadnień uporządkowanych w 15 rozdziałach - kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce - ponad 160 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami - współczesne, aktualne słownictwo, potoczne zwroty oraz idiomy - specjalnie opracowane rozdziały powtórkowe i minisłowniczki - płyta Audio CD gratis Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 3600 słów i zwrotów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanych (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy). Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób hiszpańskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów. Opracowany został on również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach, osobach przygotowujących się do egzaminów językowych. Repetytorium może być także pomocne dla nauczycieli zawiera liczne ćwiczenia do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych. Podręcznik (232 str.) obejmuje 50 zagadnień usystematyzowanych w 15 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniami, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające. 15 rozdziałów oraz kilkadziesiąt zróżnicowanych tematycznie tekstów obejmuje najważniejsze zagadnienia niezbędne na co dzień oraz w trakcie egzaminów. Samodzielne sprawdzenie wiedzy umożliwia 160 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, krzyżówki i wykreślanki. Podręcznik obejmuje również specjalnie opracowane rozdziały podsumowujące, a na końcu znajduje się pełny klucz odpowiedzi. Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera 71 minut nagrań wysokiej jakości w wykonaniu rodowitego Hiszpana. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hiszpański - Repetytorium leksykalno-tematyczne B1-B2. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Po przerobieniu repetytorium na poziomie podstawowym, postanowiłam spróbować swoich sił z tym dla średnio zaawansowanych. Tak jak w przypadku pierwszego tomu z tej serii, całość podzielona jest na rozdziały tematyczne takie jak podróże, kultura i sztuka czy też przyroda i wszechświat. Rozdziały te są bardziej rozbudowane, zawierają więcej i trudniejsze słownictwo, więcej zadań i całą masę popularnych uzupełnianek.

To, co zwróciło moją szczególną uwagę i zasługuje na duży plus to teksty. Są znacznie dłuższe, bogatsze w przydatne zwroty i idiomy. Nad jednym tekstem pochylałam się średnio od 30 – 50 minut, także materiału w podręczniku jest mnóstwo i z pewnością zaspokoi apetyt na język hiszpański na bardzo długi czas.

Do książki dołączona jest także płyta CD z nagraniami lektorów, którzy pomagają przebrnąć przez zamieszczone teksty i rozwikłać problemy z wymową i akcentem.

Standardowo na końcu książki odnajdziemy klucz do wszystkich ćwiczeń, a także rozdziały podsumowujące zdobytą wiedzę. Szczerze polecam wszystkim miłośnikom języka hiszpańskiego, maturzystom, studentom, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę na poziomie B1-B2.