logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2 Książka + Audio CD

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2

Książka + Audio CD

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2 Książka + Audio CD
komponent: Książka + Audio CD
język: hiszpański
wydawnictwo: Edgard
poziom językowy: B1 B2
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788362482337
rok wydania: 2011
stron: 232
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2 Książka + Audio CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Hiszpański Repetytorium leksykalno-tematyczne
- nauka 3600 słów, wyrażeń i kolokacji
- 50 zagadnień uporządkowanych w 15 rozdziałach
- kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce
- ponad 160 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami
- współczesne, aktualne słownictwo, potoczne zwroty oraz idiomy
- specjalnie opracowane rozdziały powtórkowe i minisłowniczki
- płyta Audio CD gratis

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 3600 słów i zwrotów na poziomie  średnio zaawansowanym (B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).
Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób hiszpańskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów.
Opracowany został on również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach, osobach przygotowujących się do egzaminów językowych.
Repetytorium może być także pomocne dla nauczycieli – zawiera liczne ćwiczenia do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.
Podręcznik (232 str.) obejmuje 50 zagadnień usystematyzowanych w 15 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe wraz z tłumaczeniami, a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

15 rozdziałów oraz kilkadziesiąt zróżnicowanych tematycznie tekstów obejmuje najważniejsze zagadnienia niezbędne na co dzień oraz w trakcie egzaminów.
Samodzielne sprawdzenie wiedzy umożliwia 160 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, krzyżówki i wykreślanki.
Podręcznik obejmuje również specjalnie opracowane rozdziały podsumowujące, a na końcu znajduje się pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem.
Zawiera 71 minut nagrań wysokiej jakości w wykonaniu rodowitego Hiszpana.
Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2 Książka + Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Po przerobieniu repetytorium na poziomie podstawowym, postanowiłam spróbować swoich sił z tym dla średnio zaawansowanych. Tak jak w przypadku pierwszego tomu z tej serii, całość podzielona jest na rozdziały tematyczne takie jak podróże, kultura i sztuka czy też przyroda i wszechświat. Rozdziały te są bardziej rozbudowane, zawierają więcej i trudniejsze słownictwo, więcej zadań i całą masę popularnych uzupełnianek.

To, co zwróciło moją szczególną uwagę i zasługuje na duży plus to teksty. Są znacznie dłuższe, bogatsze w przydatne zwroty i idiomy. Nad jednym tekstem pochylałam się średnio od 30 – 50 minut, także materiału w podręczniku jest mnóstwo i z pewnością zaspokoi apetyt na język hiszpański na bardzo długi czas.

Do książki dołączona jest także płyta CD z nagraniami lektorów, którzy pomagają przebrnąć przez zamieszczone teksty i rozwikłać problemy z wymową i akcentem.

Standardowo na końcu książki odnajdziemy klucz do wszystkich ćwiczeń, a także rozdziały podsumowujące zdobytą wiedzę. Szczerze polecam wszystkim miłośnikom języka hiszpańskiego, maturzystom, studentom, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę na poziomie B1-B2.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom A2 - B2:

Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne Poziom B1 - B2: