logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne

Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne

Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne
język: hiszpański
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo Fiszki
ISBN / EAN: 9788377881088
rok wydania: 2011
oprawa: kartonowa foliowana
format: 8.5 x 16 cm
Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Dzięki nauce z fiszkami:
- poznasz 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń,
- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście – przykładowe zdania,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z 13 grup tematycznych,
- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,
- opanujesz gotowe wzorce komunikacyjne.


Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne to wyjątkowy zestaw 500 ponumerowanych kartoników do nauki języka hiszpańskiego. Przykłady użycia słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 13 grup tematycznych. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować najczęściej używane w języku hiszpańskim zwroty oraz poznać ich użycie w zdaniach. Specjalny dobór słówek, przykładowe zdania i załączone pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka hiszpańskiego.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Kolmanka
 ·  ponad pięć lat temu
Tym razem fiszki wydawnictwa Edgard przybrały nieco inną formę. Na 500 kartonikach znajdują się zwroty i konwersacje idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Po przerobieniu wszystkich kartoników można być spokojnym o płynną i komunikatywną konwersacje w języku hiszpańskim. W fiszkach najlepsze jest to, że nie zajmują dużo miejsca i można je zabrać wszędzie: w daleką podróż, na nudny wykład lub na wakacje, ponieważ nie zajmują dużo miejsca.

Pudełeczko oprócz 500 fiszek zawiera instrukcję obsługi kursu, która objaśnia nam jak efektywnie i szybko opanować wszystkie zwroty i wyrażenia. Metoda nauki z karteczek jest dość nowa, a jednak juz podbiła serca poliglotów na całym świecie.

To czego najbardziej brakowało mi w całym kursie to płyta. Uważam, że byłaby świetnym dodatkiem do całości i ułatwiała by naukę.