logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpański 250 ćwiczeń ze słownictwa z kluczem

Hiszpański 250 ćwiczeń ze słownictwa z kluczem

Hiszpański 250 ćwiczeń ze słownictwa z kluczem
język: hiszpański
wydawnictwo: Lektorklett
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788377158203
rok wydania: 2015
Hiszpański 250 ćwiczeń ze słownictwa z kluczem
cena:18,90 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 2-3 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Publikacja zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych z ćwiczeniami, które pozwolą każdemu zrozumieć zasady gramatyczne. 250 ćwiczeń z gramatyki zawiera przegląd najważniejszych aspektów gramatycznych, wraz z poradami dotyczącymi ich poprawnego stosowania. Czytelne oznaczenia treści pozwalają na wybranie odpowiednich ćwiczeń pod względem poziomu zaawansowania - od A1 po B2. Dołączony słowniczek pozwala na zapamiętanie słówek użytych w ćwiczeniach.
Opis tytułu Łatwa, szybka i skuteczna nauka słownictwa. Książka zawiera 250 ćwiczeń ze słownictwa z najpopularniejszych obszarów tematycznych. Ich różnorodność pozwala na dobranie dla siebie najodpowiedniejszych pod względem poziomu znajomości języka. Klucz z odpowiedziami umożliwia sprawdzenie swojej progresji poznawania języka.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hiszpański 250 ćwiczeń ze słownictwa z kluczem. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.