logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hiszpańska gramatyka inaczej

Hiszpańska gramatyka inaczej

Hiszpańska gramatyka inaczej
język: hiszpański
wydawnictwo: Preston Publishing
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788364211560
Hiszpańska gramatyka inaczej
39,90 zł oszczędzasz 5,98 zł (rabat 15%)
cena:33,92 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Książka, którą trzymasz w rękach, powstała w jednym, podstawowym celu: żeby ułatwić Ci zrozumienie zagadnień, które wydają się dużo bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości.

Z pewnymi trudnościami w języku hiszpańskim borykają się prawie wszyscy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Niektórzy już mówią naprawdę płynnie, ale wciąż popełniają błędy, np. w wyborze rodzajników albo czasowników ser, estar i haber.

W książce znajdziesz zbiór najważniejszych zagadnień gramatycznych, obejmujących poziomy od A1 do C1. Przedstawiliśmy je w prosty i logiczny sposób - dzięki temu z łatwością zapamiętasz zasady ich użycia i poprawnie zastosujesz je w praktyce. Dzięki wieloletniej praktyce nauczycielskiej wiemy, z czym Polacy mają problemy, i znaleźliśmy sposób, by to wyjaśnić.

Oprócz zagadnień tłumaczonych prozą oraz wielu ćwiczeń do nich przygotowanych lekturę umilą Ci wiersze ilustrowane przez Andrzeja Tylkowskiego. Mamy nadzieję, że wywołają one uśmiech na Twojej twarzy i pomogą Ci zapamiętać gramatyczne zawiłości.

Bez względu na to, czy uczysz się samodzielnie, na uczelni, w szkole językowej czy w Hiszpanii, na każdym etapie nauki możesz zajrzeć do tego podręcznika i odkryć coś nowego.

  • Triki językowe pokażą Ci proste sposoby na zrozumienie zasad gramatycznych.
  • Przystępne wyjaśnienia dotyczące najczęściej popełnianych błędów i praktyczne wskazówki ułatwią Ci zapamiętanie teorii.
  • Ćwiczenia wraz z odpowiedziami sprawdzą Twoją wiedzę w praktyce i wyeliminują błędy.
  • Wiersze sprawią, że nauka będzie przyjemna, a treści na dłużej pozostaną w Twojej pamięci.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Hiszpańska gramatyka inaczej. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Hiszpańska gramatyka inaczej: