logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hello Kids Karty pracy

Hello Kids Karty pracy

Hello Kids Karty pracy
komponent: Karty pracy
język: angielski
wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
autor: Anna Kosińska
etykiety: Podręczniki Przedszkola i zerówki
ISBN / EAN: 9788326227745
stron: 72
rok wydania: 2017
Hello Kids Karty pracy
cena:42,80 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

"Hello KIDS. Karty pracy do języka angielskiego dla przedszkolaków" to karty pracy przeznaczone dla przedszkolaków (3- i 4-latków), w szczególności tych dzieci, które rozpoczną naukę języka angielskiego w przedszkolach.


Karty pracy dla dziecka składają się z dwóch części zawartych w jednej książce:
Część 1. - przeznaczona jest dla dzieci młodszych rozpoczynających naukę języka angielskiego,
Część 2. - adresowana jest do dzieci starszych kontynuujących naukę rozpoczętą rok wcześniej.


Bohaterowie "Hello KIDS", pandy Kimmy i Jimmy, przy pomocy piosenek, rymowanek i prostych historyjek, wprowadzają dziecko w świat języka angielskiego. Podczas zajęć dzieci przyswajają podstawowe słownictwo oraz wyrażenia w ramach 8 modułów tematycznych przewidzianych dla każdej grupy wiekowej oraz 2 zajęć okolicznościowych (po jednym w każdej części).


Na każdy moduł składa się 10 zajęć, z których zajęcia 1-5 koncentrują się na wprowadzeniu nowego materiału, a zajęcia 6-10 to zajęcia o charakterze utrwalającym i powtórzeniowym.


Zewnętrzna strona okładki ma formę karty demonstracyjnej prezentującej bohaterów kursu. Wewnętrzna strona okładki zawiera słowniczek obrazkowy prezentujący słownictwo, które powinno przyswoić dziecko po zakończeniu pracy z kursem. Do książki dołączono także kolorowe naklejki.


Materiał zawarty w "Hello KIDS" został opracowany na podstawie syllabusa spiralnego, ze szczególnym uwzględnieniem różnorodnych ćwiczeń utrwalających wprowadzony materiał.


Publikacja przygotowana jest zarówno do profesjonalnych lektorów języka angielskiego, jak i nauczycieli wychowania przedszkolnego (szczegółowe, krok po kroku, scenariusze lekcji napisane w języku polskim).

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hello Kids Karty pracy. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.