logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Heir Of Novron

Heir Of Novron

The Riyria Revelations

Heir Of Novron
kategoria: Science Fiction, Fantasy
autor: Michael J Sullivan
wydawnictwo: Little, Brown Book Group
ISBN / EAN: 9780356501086
język: angielski
data wydania: 26/01/2012
oprawa: miękka
wymiary: 12.6 x 19.8 x 5.3 cm
stron: 960
Heir Of Novron
cena:91,80 zł
czas sprowadzenia z zagranicy:
5-10 dni
Kupuję
loader
Dodano 1 szt. produktu do koszyka.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

The 3rd book in the fantasy series of adventure, sword fighting, magic, myth and legend, which can be read as a standalone novel. With appeal to fans of Brent Weeks and Joe Abercrombie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Heir Of Novron. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.