logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Heidi (poziom A1) Książka+CD

Heidi (poziom A1) Książka+CD

Heidi (poziom A1) Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: niemiecki
wydawnictwo: ELI
autor: Johanna Spyri
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Junge ELI Lektüren
ISBN / EAN: 9788853620170
Heidi (poziom A1) Książka+CD
cena:25,90 zł
wysyłamy w 3-4 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Heidi + CD audio - książeczka z kolekcji Junge ELI Lektüren

Seria Junge ELI Lektüren: Junge ELI Lektüren to trzypoziomowa seria książek proponująca oryginalne i ciekawe historie do czytania przeznaczone dla dzieci i młodzieży uczących się języka niemieckiego na następujących poziomach:

-Niveau 1 (600 słów) A1 (Fit 1)
-Niveau 2 (800 słów) A2 (Fit 2)
-Niveau 3 (1000 słów) B1 (Zertifikat Deutsch für Jugendliche - ZD J)

Heidi + CD audio
Poziom zaawansowania 1:
 A1 (Fit 1)

Treść:
Opowieść o dziewczynce imieniem Heidi, która musi zamieszkać wraz z dziadkiem w alpejskiej chacie. Jej przygody od pokoleń bawią i uczą dzieci na całym świecie.

Struktura:
Prezentowane historie podzielone są na rozdziały oraz poprzedzone ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Vor dem Lesen zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. 
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Zum Weiterlesen prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą niemieckojęzyczną.

Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Teste dich selbst! sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Heidi (poziom A1) Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity