logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Hebrajski. Kurs podstawowy

Hebrajski. Kurs podstawowy

Hebrajski. Kurs podstawowy
język: hebrajski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788361828006
oprawa: kartonowa foliowana
stron: 120
rok wydania: 2015
format: 13 x 19 cm
Hebrajski. Kurs podstawowy
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Zestaw (książka + 2 x CD Audio) uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, poszukasz pracy i bez problemu dogadzasz się w każdej sytuacji. Ilustrowane ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami i kulturą Izraela - przeczytasz m.in. o Jerozolimie, Morzu Martwym, rozwoju technologii oraz obowiązkowej służbie wojskowej.

Książka (120 str.) zawiera interesujące ćwiczenia, ciekawostki, zapis nagrań oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.

Na płytach zamieszczono 145 minut nagrań po polsku i hebrajsku. Pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Hebrajski. Kurs podstawowy. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity