logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby

Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby

Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby
język: niemiecki
wydawnictwo: Lingea
etykiety: Słownictwo Dla dzieci Fiszki Niemieckie Fiszki
ISBN / EAN: 9788365633385
rok wydania: 2017
Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby
cena:14,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Happy Hoppy Fiszki dla dzieci. Kolory i liczby są doskonałą pomocą w nauce języka niemieckiego. Kolorowe ilustracje pobudzą ciekawość najmłodszych, a starannie dobrane zwroty i wyrażenia poszerzą zasób słownictwa.

Dzięki zestawowi 52 fiszek Happy Hoppy łatwo nauczysz się podstawowych niemieckich słówek (kolory, zwierzęta, liczby, kształty). Na każdej z kart znajdziesz kilkuczłonowe wyrażenie – pojedyncze słowa dzięki niecodziennym kontekstom lepiej utkwią w pamięci. Uczenie się z pomocą fiszek to sprawdzona metoda nauki języka. W dodatku dobrze jest mieć je zawsze pod ręką i spędzić z nimi każdą wolną chwilę! Możesz bawić się nimi zarówno sam, jak i w grupie.

Jak korzystać z fiszek?

To bardzo proste. Spójrz na zieloną (polską) stronę i spróbuj przetłumaczyć słowo. Sprawdź poprawność swojej odpowiedzi na stronie pomarańczowej (niemieckiej). Jeżeli odpowiedź była poprawna, odłóż kartę i weź następną. Jeżeli nie, znowu powtórz niemieckie słowo na głos i odłóż kartę z powrotem do talii.

Zawartość:

- 52 niemiecko-polskie fiszki

- kolorowe ilustracje

- starannie wybrane zwroty i wyrażenia

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Happy Hoppy Fiszki dla dzieci: kolory i liczby: