logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2 B1 B2

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2 B1 B2

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2 B1 B2
język: niemiecki
wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP)
autor: Anna Kryczyńska-Pham Justyna Łuczak
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788302161582
rok wydania: 2017
Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2 B1 B2
44,90 zł oszczędzasz 2,24 zł (rabat 5%)
cena:42,66 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami to jedyna publikacja z tak dużą liczbą różnorodnych ćwiczeń i testów na poziomach A1, A2 i B1–B2. Jest doskonałą propozycją zarówno dla rozpoczynających, jak i dla kontynuujących naukę języka niemieckiego. Pozwala na skuteczną samodzielną pracę w domu, przygotowanie się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz do egzaminów państwowych z języka niemieckiego. Może być z powodzeniem wykorzystywana w szkołach. Osobom uczącym się w szkołach wyższych, na kursach językowych lub indywidualnie posłuży do pogłębienia i utrwalenia wiedzy. Przejrzysta struktura i tematyczny podział materiału ułatwiają korzystanie z publikacji. Do książki dołączono zestaw ośmiu tablic z najważniejszymi zagadnieniami gramatycznymi.

Podręcznik obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne obowiązujące na poziomach biegłości językowej A1, A2, B1 i B2. Treści zostały przedstawione w jasny i przejrzysty sposób, z wykorzystaniem tabel i wyróżnień graficznych ułatwiających zapamiętywanie. Każdy z siedmiu rozdziałów podręcznika składa się z podrozdziałów, zawierających wstęp gramatyczny i ćwiczenia. Publikacja zawiera siedem rozdziałów. Każdy z nich jest podzielony na kilka podrozdziałów składających się z objaśnienia gramatycznego i ćwiczeń. Na końcu rozdziału znajdują się 3 testy na poziomach A1, A2 i B1/B2. Materiał podręcznika zamykają ćwiczenia powtórzeniowe, testy przekrojowe na poziomach A1, A2 i B1/B2, klucz do ćwiczeń i testów oraz tablice gramatyczne.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Grammatik. Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami A1 A2 B1 B2: