logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Grammar Gym 2 książka + Audio CD

Grammar Gym 2

książka + Audio CD

Grammar Gym 2 książka + Audio CD
komponent: książka + Audio CD
język: angielski
wydawnictwo: Helbling Languages
autor: Herbert Puchta Rachel Finnie
seria: Grammar Gym
poziom: Grammar Gym 2
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9783852723952
rok wydania: 2011
Grammar Gym 2 książka + Audio CD
cena:36,00 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 2-3 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Grammar Gym to seria ciekawych książek dla uczniów na poziomie A2, którzy chcą powtórzyć i pogłębić swoją wiedzę z dziedziny gramatyki, słownictwa oraz doskonalić wypowiedzi.
Każdy unit Grammar Gym zawiera ćwiczenia na rozumienie tekstu oraz ćwiczenia gramatyczne i dialogi. Dzięki swej różnorodności – uzupełnianie luk, dobieranie w pary, tworzenie zdań, udzielanie odpowiedzi na pytania, wybieranie właściwej formy czasownika, poprawianie błędów --   zadania stanowią atrakcyjny sposób prezentowania i utrwalania zarówno słownictwa, jak i gramatyki.  Objaśnienia zagadnień gramatycznych , wskazówki gramatyczne oraz polecenia do ćwiczeń podane są w języku angielskim.
Dodatkowo na końcu rozdziału znajdują się ćwiczenie słownikowe, a na końcu każdej ksiązki spis użytecznych wyrażeń. W Grammar Gym 2  znajduje się także specjalny dział Exam Practice dla uczniów przygotowujących się do egzaminów KET i Trinity. W części 2 uczeń znajdzie tabelę czasowników nieregularnych, pomocną przy rozwiązywaniu zadań z zastosowaniem czasu Simple Past i Present Perfect.  Do książki Grammar Gym 2 dołączono także słowniczek oraz płytę audio CD z nagraniami do ćwiczeń na rozumienie ze słuchu.
W części drugiej  skupiono się wokół tematów: Free time!, The old days, Sickness and health, Outer space, Computers and gadgets, Have a good holiday!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Grammar Gym 2 książka + Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Grammar Gym. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Grammar Gym 1:

Grammar Gym 2:

Grammar Gym 3: