logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8

Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8

Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8
Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8
cena:51,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

"Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8" jest niezbędną pozycją uzupełniającą dla wszystkich uczniów uczących się języka niemieckiego na poziomie A1/A2. W przystępny sposób prezentuje zagadnienia gramatyczne, ułatwiając zrozumienie ich i uświadamiając uczniom rolę gramatyki w procesie uczenia się języka niemieckiego.

Książka adresowana jest do:
• wszystkich uczniów klas 7-8, zarówno rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę,
• uczestników kursów językowych, przygotowujących się do egzaminów i certyfikatów językowych.

Zawiera proste i zrozumiałe wyjaśnienia gramatyczne z przykładami i bogatym zestawem ćwiczeń. Przeznaczona jest zarówno do pracy samodzielnej, jak i do kształcenia grupowego - w szkole oraz na kursach językowych.

Duża różnorodność ćwiczeń automatyzujących i kontekstowych służy nie tylko utrwaleniu poznanych struktur, lecz także poznaniu i powtórzeniu słownictwa. Zarówno komentarze gramatyczne, jak i ćwiczenia ilustrowane są zabawnymi rysunkami.
Książka prezentuje wszystkie struktury gramatyczne wymagane na egzaminie ósmoklasisty, w tym liczne ćwiczenia o charakterze tekstowym i dialogowym, pozwalające uczniowi lepiej przygotować się do egzaminu.

Publikacja zawiera:
• 8 rozdziałów (Czasownik, Rzeczownik, Przymiotnik i przysłówek, Zaimek, Liczebnik, Przyimek, Przecenie, Składnia) podzielonych na podrozdziały składające się z części teoretycznej - prezentacji zagadnień gramatycznych i części praktycznej - zestawów ćwiczeń
• wykaz najważniejszych czasowników nieregularnych
• klucz do wszystkich ćwiczeń z części praktycznej.

 

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8: