logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa

Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa

Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa
język: angielski
wydawnictwo: Handybooks
autor: Maciej Matasek
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788391923757
rok wydania: 2004
stron: 224
oprawa: miękka
Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa
30,00 zł oszczędzasz 15%
cena:25,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Książka stanowi połączenie kompendium gramatyki angielskiej w języku polskim oraz zestawu praktycznych ćwiczeń. Zrozumiałe objaśnienia ilustrowane wieloma przykładami, starannie dobrane ćwiczenia oraz prosta konstrukcja tej książki czynią ją doskonałym materiałem dla uczniów rozpoczynających naukę języka angielskiego.

Format B5, 224 strony, KLUCZ

Opinia Bookcity

Kawa na ławę - czyli tak, jak większość z nas lubi, a dodatkowo w odpowiedniej proporcji teorii do ćwiczeń. Książka jest z zamierzenia pomocą naukową przede wszystkim skierowaną do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, ale także wszystkich osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem angielskim.

Ponieważ wielu uczących się na początku czuje się bezpieczniej, gdy ma podane reguły w języku ojczystym, wszystkie objaśnienia gramatyczne oraz polecenia do ćwiczeń są napisane po polsku. Tłustym drukiem wyróżniono najważniesze i charakterystyczne elementy językowe, a wiekszość z nas – jak wiadomo - to wzrokowcy.

Materiał jest tutaj przedstawiony bardzo przejrzyście. Można go wykorzystać również do samodzielnej nauki i powtórek przed testami – z tyłu znajduje się klucz do wszystkich ćwiczeń.

Gdybyśmy zatem mieli opierać opinię na uwagach powyżej - książkę warto polecić. Jednak po komentarzu czytelnika przyjrzeliśmy się dokładniej zawartości i - niestety - rzeczywiście można znaleźć w treści błędne informacje.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Gramatyka angielska dla początkujących - szkoła podstawowa: