logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć

Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć

Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć
język: angielski
wydawnictwo: Poligraf
autor: Tomasz Makaruk
etykiety: Gramatyka Matura
ISBN / EAN: 9788378563037
rok wydania: 2015
Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć
42,00 zł oszczędzasz 6,30 zł (rabat 15%)
cena:35,70 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

„Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć” to książka przedstawiająca istotne zagadnienia gramatyki angielskiej w sposób opisowy i przystępny z nastawieniem na zrozumienie tego nielubianego elementu nauki języka. Opracowanie zawiera również rozdział o psychologicznych aspektach uczenia się oraz przedstawia praktyczne sposoby organizowania treści.
Książka adresowana jest zwłaszcza do maturzystów, którzy pragną uzyskać wysoki wynik z egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym (jak również podstawowym). Wyjaśnia, dlaczego warto postawić na gramatykę, i motywuje do nauki. Z pewnością skorzystają z niej także osoby, które gramatykę angielską traktują jako dodatek do nauki języka, a nie widzą jej potencjału, który tylko czeka na wykorzystanie.
Książka zawiera też testy i zadania sprawdzające do omawianych zagadnień oraz kod do pobrania aplikacji na telefon z systemem Android, umożliwiającej ćwiczenie gramatyki na smartfonie.


Tomasz Makaruk, nauczyciel dyplomowany w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim, magister filologii angielskiej, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, lektor na ogólnych i tematycznych kursach językowych. Entuzjasta nauczania języka angielskiego oraz zastosowania nowoczesnych technologii w nauczaniu języków obcych.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Gramatyka angielska, czyli co musisz wiedzieć, żeby ją zrozumieć: