logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Get Your Message Across. Poziom podstawowy

Get Your Message Across. Poziom podstawowy

Get Your Message Across. Poziom podstawowy
komponent: Student's Book with Key
język: angielski
wydawnictwo: Wydawnictwo EGIS
autor: Grzegorz Szpila
etykiety: Matura Podręczniki Zestawy do matury ustnej.
ISBN / EAN: 9788373965621
Get Your Message Across. Poziom podstawowy
Zapytaj o cenę
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Get Your Message Across. Ćwiczenia do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Poziom podstawowy to książka adresowana do uczniów przygotowujących się do egzaminu ustnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz wszystkich, którzy opanowali struktury leksykalno-gramatyczne na poziomie A1.2 - B1 w skali poziomów biegłości językowej określonej przez CEF. Celem tej publikacji jest prezentacja oraz utrwalenie słownictwa odnoszącego się do tematów uwzględnionych w standardach wymagań egzaminacyjnych nowej matury.

Książka zawiera ponad 250 ćwiczeń podzielonych na 15 grup tematycznych. W obrębie każdej z nich ćwiczenia uszeregowano wg zagadnień szczegółowych, od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Dzięki temu można systematycznie pracować nad określonym tematem oraz korzystać z książki od pierwszej klasy liceum, wybierając ćwiczenia o różnym poziomie trudności. W każdym rozdziale ćwiczenia leksykalne sprawdzają znajomość słownictwa, kolokacji oraz idiomów, a zadania komunikacyjne pozwalają uczniom na aktywne użycie zaprezentowanej leksyki w sytuacjach życia codziennego oraz wyrażanie opinii na aktualne tematy. Ostatni rozdział, również poprzez ćwiczenia, przedstawia wybrane informacje kulturoznawcze dotyczące krajów angielskiego obszaru językowego.

Z książki można korzystać, ucząc się samodzielnie (zawiera klucz do wszystkich zadań zamkniętych oraz propozycje odpowiedzi do niektórych zadań otwartych), natomiast zadania komunikacyjne najlepiej jest wykonać w grupie pracującej pod kierunkiem nauczyciela.

Klienci byli zainteresowani także...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Get Your Message Across. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Get Your Message Across. Ćwiczenia do ustnego egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Poziom podstawowy: