logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Galaxy Starter Student's Book

Galaxy Starter Student's Book

wyprzedaż
Galaxy Starter Student's Book
komponent: Student's Book
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Sagrario Salaberri Kathryn Harper Sue Mohamed Carmen F. Santás
etykiety: Gimnazjum przecena
ISBN / EAN: 9780333950210
Galaxy Starter Student's Book
Produkt z wyprzedaży
40,00 zł oszczędzasz 20,00 zł (rabat 50%)
cena:20,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Galaxy to czteropoziomowy kurs napisany dla nastolatków, obejmujący około 90 godzin lekcyjnych nauki. Bohaterowie serii – Lee, Anna i jej brat Simon – zwiedzają Planetę, wprowadzając uczniów w tematy poszczególnych jednostek. Dzięki temu nastolatki jednocześnie uczą się języka angielskiego i dowiadują się o wielu ciekawych faktach ze świata kultury i nauki. Podręcznik jest szczególnie polecany do wykorzystania na kursach dla młodzieży w szkołach językowych.

 
Warto wiedzieć:

  • Dzięki ciekawym projektom oraz informacjom z różnych dziedzin nauki kurs rozszerza wiedzę interdyscyplinarną uczniów.

  • Specjalne sekcje: Reading Strategies w części 1. i 2. i Reading for Pleasure w części 3. rozwijają u uczniów potrzebę czytania dla przyjemności.

  • Dodatkowy materiał zawarty w zeszycie ćwiczeń (sekcja Go) ułatwia pracę ze zdolniejszymi lub szybciej pracującymi uczniami.

  • Testy diagnostyczne w książce nauczyciela pozwalają na właściwy dobór odpowiedniego dla uczniów poziomu podręcznika.

 

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Galaxy Starter Student's Book. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity