logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Książka + Audio CD

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Książka + Audio CD

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Książka + Audio CD
komponent: Książka + Audio CD
język: francuski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788361828211
rok wydania: 2009
stron: 216
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Książka + Audio CD
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności

Opis produktu/serii

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 2500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).

Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do samouków, uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do testów językowych i egzaminów. Repetytorium może być pomocne nauczycielom - do wykorzystania podczas lekcji lub korepetycji.

Podręcznik obejmuje 60 tekstów uporządkowanych w 14 rozdziałach. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe, wraz z tłumaczeniem a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.

14 rozdziałów oraz kilkadziesiąt tekstów i dialogów obejmuje najważniejsze zagadnienia, zaś samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia 120 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście. Po wybranych tematach znajdują się specjalne testy powtórkowe. Na końcu podręcznika umieszczono również pełny klucz odpowiedzi.

Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Obejmuje ok. 60 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu rodowitej Francuzki. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

Komentarze i opinie użytkowników

Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Zawsze lubiłam tego typu podręczniki. Jako samouk bardzo cenię sobie wszelakie repetytoria leksykalne, które w przystępny sposób pozwalają na utrwalanie słówek, nowych zwrotów i wyrażeń. Trafiłam idealnie.
Podręcznik podzielony jest na 14 rozdziałów tematycznych jakich jak: praca, dom, nauka, turystyka, zdrowie czy też rodzina i przyjaciele. Zaczynamy naukę od słówek podstawowych, a po ich opanowaniu mamy możliwość rozszerzenia naszego słownictwa o dodatkowe na nieco wyższym poziomie trudności. Pomagają w tym liczne teksty, ćwiczenia typu uzupełniana, prawda czy fałsz, czy łączenie w pary. Książka zawiera materiał na poziomie A2-B2 i sprawdzi się nie tylko na początkowym etapie nauki, ale także jako powtórka materiału przed egzaminami czy certyfikatami. Do książki dołączona jest płyta, dzięki której czytelnik nabędzie umiejętności poprawnej wymowy i doskonałego akcentu. Wysokiej jakości nagrania czytane przez rodowitą Francuzkę.