logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2 Książka + Audio CD

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2 Książka + Audio CD

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2 Książka + Audio CD
komponent: Książka + Audio CD
język: francuski
wydawnictwo: Edgard
poziom językowy: A2 B1 B2
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788361828211
rok wydania: 2009
stron: 216
oprawa: Miękka
format: 16x23 cm
Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2 Książka + Audio CD
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Francuski Repetytorium leksykalno-tematyczne:

  • nauka 2500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów,
  • 60 zagadnień uporządkowanych w 14 rozdziałach,
  • kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce,
  • 120 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
  • współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
  • specjalnie opracowane testy powtórkowe + minisłowniczki

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 2500 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B2 wg klasyfikacji Rady Europy).
Zestaw (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do samouków oraz do wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób francuskiego słownictwa, przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość niezbędnych na co dzień zwrotów.
Opracowany został również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach, osobach przygotowujących się do testów językowych i egzaminów.
Repetytorium może być pomocne nauczycielom - do wykorzystania w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji.
Podręcznik (216 str.) obejmuje 60 tekstów uporządkowanych w 14 rozdziałach.
W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, przykładowy tekst, słownictwo podstawowe oraz dodatkowe, wraz z tłumaczeniem a także różnorodne ćwiczenia sprawdzające i utrwalające.
14 rozdziałów oraz kilkadziesiąt tekstów i dialogów obejmuje najważniejsze zagadnienia, niezbędne na co dzień i w trakcie egzaminów.
Samodzielne sprawdzenie wiedzy ułatwia 120 różnorodnych ćwiczeń, m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście.
Po wybranych tematach znajdują się specjalne testy powtórkowe. Na końcu podręcznika umieszczono również pełny klucz odpowiedzi.
Płyta CD Audio jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Obejmuje ok. 60 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu rodowitej Francuzki.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2 Książka + Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Po bardzo pozytywnych wrażeniach z nauki przy pomocy pierwszej części repetytorium, (poziom A2-B2) sięgnęłam po drugą część. Materiał w niej zawarty przeznaczony jest dla uczniów chcących poznać język francuski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Książka zapoznaje nas z ponad 3000 słówkami, zwrotami oraz wyrażeniami. Zawiera 14 tematycznych rozdziałów, w których znajdują się teksty o różnorodnej problematyce – kultura, turystyka, człowiek czy szkoła. Po przeczytaniu całego tekstu i wypisaniu lub podkreśleniu obcych słówek, włączałam CD, która została dołączona do repetytorium i ponownie podążałam wzrokiem za czytanym tekstem. Dzięki takiej nauce, słówka opanowałam bardzo szybko i skutecznie.

Bardzo przypadł mi do gustu układ książki, obecność testów powtórkowych oraz mini słowniczków. Przydatne okazały się ćwiczenia do tekstów w formie krzyżówek, wykreślanek lub zadań typu prawda/fałsz.
opinia o Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom B1-C1 Książka + Audio CD
Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Zawsze lubiłam tego typu podręczniki. Jako samouk bardzo cenię sobie wszelakie repetytoria leksykalne, które w przystępny sposób pozwalają na utrwalanie słówek, nowych zwrotów i wyrażeń. Trafiłam idealnie.
Podręcznik podzielony jest na 14 rozdziałów tematycznych jakich jak: praca, dom, nauka, turystyka, zdrowie czy też rodzina i przyjaciele. Zaczynamy naukę od słówek podstawowych, a po ich opanowaniu mamy możliwość rozszerzenia naszego słownictwa o dodatkowe na nieco wyższym poziomie trudności. Pomagają w tym liczne teksty, ćwiczenia typu uzupełniana, prawda czy fałsz, czy łączenie w pary. Książka zawiera materiał na poziomie A2-B2 i sprawdzi się nie tylko na początkowym etapie nauki, ale także jako powtórka materiału przed egzaminami czy certyfikatami. Do książki dołączona jest płyta, dzięki której czytelnik nabędzie umiejętności poprawnej wymowy i doskonałego akcentu. Wysokiej jakości nagrania czytane przez rodowitą Francuzkę.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom A2-B2:

Francuski. Repetytorium leksykalno - tematyczne Poziom B1-C1: