logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Francuski nie gryzie! Francuski nie gryzie! Nowa edycja

Francuski nie gryzie! Francuski nie gryzie! Nowa edycja

Francuski nie gryzie! Francuski nie gryzie! Nowa edycja
komponent: Francuski nie gryzie! Nowa edycja
język: francuski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788377889374
Francuski nie gryzie! Francuski nie gryzie! Nowa edycja
35,90 zł oszczędzasz 5,38 zł (rabat 15%)
cena:30,52 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka fracuskiego dla początkujacych!
Francuski nie gryzie! to innowacyjny kurs od postaw! Wyjątkowo skuteczna metoda nauki oparta na rozwiązaniu licznych, różnorodnych ćwiczeń. Wciągające, zróżnicowane zadania zaznajomią cię z niezbędnym słownictwem, podstawami gramatyki i gotowymi wzorcami konwersacyjnymi. Dzięki nim trenujesz wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie.
W każdym rozdziale znajdziesz nowe słówka, porcję gramatyki, którą przećwiczysz od razu, krótkie teksty i dialogi, testy podsumowujące, by sprawdzić, ile już umiesz, a także ciekawostki. Znaczenie nowych słówek możesz sprawdzić na marginesie, a jeśli zawiedzie cię pamięć – na końcu znajdziesz zbiorczy słownik. Słuchaj nagrań z płyty, by poznać wymowę i ćwiczyć rozumienie ze słuchu.
Z Francuskim nie gryzie!:
Przyjemnie poznajesz słownictwo! Trenujesz znajomość gramatyki! Uczysz się wzorców konwersacyjnych! Ćwiczysz poprawną wymowę! Poznajesz współczesny, codzienny język!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Francuski nie gryzie! Francuski nie gryzie! Nowa edycja. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity