logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Francuski Krok po kroku 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym

Francuski Krok po kroku 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym

Francuski Krok po kroku 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym
komponent: 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym
język: francuski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788362482252
oprawa: miękka
stron: 352
rok wydania: 2010
format: 13.5 x 19 cm
Francuski Krok po kroku 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności

Opis produktu/serii

Francuski Krok po kroku:
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Francuzi
- współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
- 3200 niezbędnych słów i zwrotów
- program multimedialny
- przystępnie objaśniona gramatyka
- ćwiczenia z odpowiedziami
- różnorodne ciekawostki

Francuski Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka francuskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1 – B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Francji.

Książki (łącznie 322 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

Wysokiej jakości nagrania (6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.

Francuski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Francuski Krok po kroku 2 x książka + 5 x CD Audio + MP3 z programem multimedialnym. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Dominika
 ·  ponad pięć lat temu
Witam, jestem posiadaczką mojego wymarzonego kursu do języka francuskiego :) Jestem z niego bardzo zadowolona i chętnie polecam osobą rozpoczynającym przygodę z tym pięknym językiem ;)

Newsletter księgarni Bookcity