logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Francuski. Konwersacje Książka + CD mp3

Francuski. Konwersacje Książka + CD mp3

oceń ten produkt
średnia 4,5 | 2 oceny | 2 recenzji
Francuski. Konwersacje Książka + CD mp3
komponent: Książka + CD mp3
język: francuski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788377884218
oprawa: miękka
stron: 128
rok wydania: 2014
format: 14 x 19 cm
Francuski. Konwersacje Książka + CD mp3
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii


 Francuski Konwersacje

  • ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Francuzi,
  • 55 ciekawych i praktycznych dialogów,
  • nauka prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim,
  • słówka i gotowe praktyczne zwroty na każdą okazję,
  • w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
  • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

Francuski Konwersacje przeznaczone są dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku francuskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów francuskojęzycznych.

Kurs to 55 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów związane są z praktycznymi, życiowymi sytuacjami, takimi jak szukanie pracy, problemy z komunikacją miejską, podróże, wizyta u lekarza, zakupy, a także z życiem rodzinnym i towarzyskim.

Książka (128 str.) zawiera dialogi, zdania, słówka oraz zwroty wraz z tłumaczeniami. W każdej z 15 rozbudowanych lekcji znajdują się gotowe wzorce dialogów oraz zestawy słówek na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznany materiał. Na końcu podręcznika znajduje się klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 200 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Dialogi oraz zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Ich regularne powtarzanie pomoże opanować nowy materiał.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Francuski. Konwersacje Książka + CD mp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Dominika
 ·  ponad pięć lat temu
Witam :) Jestem posiadaczką Francuski Konwersacje i jestem z niej bardzo zadowolona, ponieważ dzięki niej można szybko i skutecznie przyswoić materiał zawarty w książce. Polecam uczniom przygotowującym się do matury ustnej z języka francuskiego;)
Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
Parle vous francais? Oui!
W tym niepozornym pudełeczku znajduję się fenomenalny kurs pomagający przyswoić podstawowe dialogi, konwersacje i zdania, jakimi można posługiwać się podczas wizyty we Francji. Poziom trudności jest zróżnicowany – od podstawowego do średnio zaawansowanego. Całość to 55 dialogów dotyczących praktycznych, codziennych życiowych sytuacji jak np.: wizyta u lekarza, planowanie wakacji, podróżowanie czy zakupy. Po każdym dialogu znajdują się ćwiczenia utrwalające tematyczne słówka oraz ćwiczenia, dzięki którym można jeszcze lepiej opanować bieżącą lekcję.
To kursu dołączona jest płyta mp3, na której znajdują się wszystkie zamieszczone w książce dialogi nagrane przez native speakerów – ponad 3 godziny cudownie brzmiącego i płynnego akcentu.
Jestem bardzo zadowolona z konwersacji. Nagrania są wysokiej jakości i mogę śmiało słuchać ich podczas jazdy komunikacją miejską, co stanowi dla mnie wygodę. Polecam dla tych, którym zawsze brakuje czasu na naukę języka obcego, ale i osobom, mającym w planie wizytę we Francji.

Newsletter księgarni Bookcity