logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Forte! 2 podręcznik

Forte! 2

Podręcznik + ćwiczenia + CD audio

Forte! 2 podręcznik
komponent: Podręcznik + ćwiczenia + CD audio
język: włoski
wydawnictwo: Edilingua
autor: Colette Samson
seria: Forte!
poziom: Forte! 2
etykiety: Szkoła podstawowa klasy 1-3 Podręczniki
ISBN / EAN: 9789606930447
stron: 158
rok wydania: 2014
Forte! 2 podręcznik
cena:86,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

poziomy Forte!

Opis produktu/serii

Forte! Jest pierwszą częścią nowatorskiego kursu języka włoskiego skierowanego do dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Podręcznik jest napisany w bardzo ciekawy i przystępny sposób – głównym wątkiem książki są przygody pięciorga przyjaciół różnych narodowości przedstawione w postaci komiksów i rysunków. Dialogi napisane są w sposób prawidłowy gramatycznie, nie odbiegający jednak od używanego na co dzień języka potocznego. Bogactwo materiału oraz przedstawienie go w sposób umożliwiający stopniowe opanowanie zagadnień pozwalają na dopasowanie podręcznika do różnych stylów nauki, co stanowi jego dodatkową zaletę.

 

Forte! składa się z rozdziału wprowadzającego oraz 6 działów dydaktycznych. Podręcznik odpowiada poziomowi A1 zgodnie z wytycznymi Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Forte! zawiera ćwiczenia na rozumienie i formułowanie wypowiedzi ustnej, a także wyjaśnienie zasad gramatyki wraz z przykładami. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia pozwalające na utrwalenie wprowadzonego słownictwa. Forte! zawiera także liczne materiały pozwalające na zainteresowanie dzieci i urozmaicenie nauki, takie jak: piosenki i wierszyki, plansze do gier czywycinanki.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Forte! 2 podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Forte!. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Forte! 1:

Forte! 2:

Forte! 3: