logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami

Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami

Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami
język: niemiecki
wydawnictwo: Edgard
autor: Carina Rassek
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) A2 Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788377885031
rok wydania: 2015
Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami
24,90 zł oszczędzasz 3,73 zł (rabat 15%)
cena:21,17 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Kelnerka pracująca w berlińskim kasynie zgłasza zaginięcie swojej przyjaciółki. Wkrótce ciało poszukiwanej dziewczyny zostaje odnalezione w rzece. Kto zabił? Zraniony narzeczony, nieuczciwy kochanek czy któryś z uzależnionych od hazardu klientów? Intryga wikła się coraz bardziej. Przed Lukasem Schlaumeierem, przenikliwym, ale niezbyt pewnym siebie komisarzem policji kryminalnej w Berlinie, stoi trudne zadanie.
Zagadkowe morderstwo, hazard, zdrada i tajemnica, która nie może wyjść na jaw. „Flirts” to wyjątkowa książka do nauki języka niemieckiego. Dzięki lekturze wciągającej i humorystycznej historii kryminalnej poznasz współczesne niemieckie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!
Niemiecki z kryminałem – zabójczo wciągający!
Niemiecki kryminał z ćwiczeniami to:
współczesne niemieckie słownictwo dla znających podstawy i średnio zaawansowanych 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek niemiecko-polski

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Flirts. Niemiecki kryminał z ćwiczeniami: