logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online
komponent: Fiszki + program + mp3 online
język: hiszpański
wydawnictwo: Cztery Głowy
poziom językowy: A1
etykiety: Słownictwo Samouczki Fiszki Fiszki Hiszpańskie
ISBN / EAN: 9788378431381
Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online
60,00 zł oszczędzasz 9,00 zł (rabat 15%)
cena:51,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany tytuł pozwala z łatwością opanować ponad 2050 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie podstawowym (inicial). Polecamy go zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka hiszpańskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Program służy do nauki słówek i zwrotów zawartych w tym tytule. Inteligentny system powtórek pozwala na obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Program oferuje dodatkowo możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Test wyboru dostępny online umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności i motywuje do dalszej nauki.

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.

Dołączone do produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, w kolejce czy na plaży.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Kolmanka
 ·  ponad pięć lat temu
Dzisiejszy słoneczny dzień nastroił mnie na naukę języka kraju kojarzonego z wakacjami i upalnym słońcem. Jako, że fiszki do nauki włoskiego przerobiłam już jakiś czas temu, postanowiłam zmierzyć się z hiszpańskim.

Tego języka uczę się 3-4 lata, więc postanowiłam jedynie odświeżyć swoją wiedzę i przypomnieć podstawowe słówka. Powiem Wam szczerze, że byłam pewna, iż lepiej znam ten język:) Okazało się, że z niektórymi słówkami zetknęłam się po raz pierwszy jak "un anillo" czy"el partido". Coś, co miało zająć mi kilka dni, zajęło ponad tydzień, ale za to efekt jest zadowalający. I jestem pewna, że sięgnę po kolejne poziomy trudności (jest ich obecnie 3).

Bardzo często spotykam się ze stwierdzeniem, że fiszki nie spełnią Waszych oczekiwań, bo są to martwe słowa, które trudniej zapamiętać z powodu braku podania ich zastosowań. I tu muszę Was zaskoczyć. Wydawnictwo Cztery Głowy w swoich fiszkach podało także przykładowe zdania, zawierające określone słówko. Zdecydowanie ułatwia to naukę i dzięki temu staje się efektywniejsza.

Ten produkt, podobnie jak pozostałe, zawiera memobox do samodzielnego składania, instrukcję użycia oraz etui na fiszki, które możemy zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Uwielbiam memoboxy tego wydawnictwa. Są kolorowe, solidnie wykonane i bardzo uprzyjemniają mi naukę słówek.

Małym minusem jest brak płyty CD. W moim przypadku jest to mało istotne, bo wydaje mi się, że dobrze operuję wymową i akcentem. Dla początkujących polecam nabycie płyty CD do tego kursu, na której nagrane są słówka z wszystkich fiszek. Jest ich ponad 1000! Fiszki zawierają także wkładkę z wyjaśnionymi zasadami wymowy.
opinia o Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 1:

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 2:

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 3:

Fiszki Hiszpańskie. Słownictwo 4: