logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki obrazkowe (Domino) - Dom i szkoła - j. angielski

Fiszki obrazkowe (Domino) - Dom i szkoła - j. angielski

Fiszki obrazkowe (Domino) - Dom i szkoła - j. angielski
język: angielski
wydawnictwo: Cztery Głowy
etykiety: Dla dzieci Fiszki
ISBN / EAN: 9788378431893
format: 6 x 9 cm
stron: 55
oprawa: kartonowa foliowana
rok wydania: 2015
Fiszki obrazkowe (Domino) - Dom i szkoła - j. angielski
cena:10,00 zł
brak informacji o dostępności
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany tytuł to doskonała propozycja dla rodziców chcących w atrakcyjny sposób zachęcić swoje dzieci do nauki języka angielskiego. Kolorowe FISZKI obrazkowe nauczą Twoje dziecko wielu ciekawych angielskich słówek związanych z domem i szkołą, a znana i lubiana gra DOMINO pozwoli nie tylko powtórzyć słówka, ale i świetnie się przy tym bawić.

Fiszki

Każde pudełko zawiera 24 fiszki (dwustronne karty) ze słówkami oraz praktycznymi przykładami. Wystarczy, że dziecko obróci fiszkę kilka razy, a z łatwością zapamięta nowe słowo czy wyrażenie.

  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie
  • numer nagrania
  • duże, wyraźne hasła
  • praktyczne przykłady

Gra Domino

W pudełku, oprócz fiszek ze słówkami, znajduje się talia kart do gry w domino. Ta klasyczna gra pomoże dziecku rozszerzyć słownictwo o nowe nazwy przedmiotów i kolory.

Co poza fiszkami?

Nagrania MP3

Wyraźne nagrania mp3 możesz odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Specjalne przerwy zachęcą Twoje dziecko do głośnego powtarzania po lektorze i pomogą mu w opanowaniu prawidłowej wymowy.

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki obrazkowe (Domino) - Dom i szkoła - j. angielski. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.