logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online
komponent: Fiszki + program + mp3 online
język: niemiecki
wydawnictwo: Cztery Głowy
autor: Kinga Perczyńska
poziom językowy: A1
etykiety: Słownictwo Fiszki Niemieckie Fiszki
ISBN / EAN: 9788378430759
Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online
60,00 zł oszczędzasz 9,00 zł (rabat 15%)
cena:51,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany tytuł pozwala z łatwością opanować ponad 2100 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie podstawowym (Grundstufe). Polecamy go zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka niemieckiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Program służy do nauki słówek i zwrotów zawartych w tym tytule. Inteligentny system powtórek pozwala na obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Program oferuje dodatkowo możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Test wyboru dostępny online umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności i motywuje do dalszej nauki.

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1 Fiszki + program + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 1:

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 2:

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 3:

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 4:

Fiszki Niemieckie PREMIUM. Słownictwo 5: