logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki Niemieckie Konwersacje Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Niemieckie Konwersacje Fiszki + program + mp3 online

Fiszki Niemieckie Konwersacje Fiszki + program + mp3 online
komponent: Fiszki + program + mp3 online
język: niemiecki
wydawnictwo: Cztery Głowy
poziom językowy: A2 B1 B2
etykiety: Słownictwo Konwersacje Fiszki Niemieckie Fiszki
ISBN / EAN: 9788378431558
Fiszki Niemieckie Konwersacje Fiszki + program + mp3 online
35,00 zł oszczędzasz 5,25 zł (rabat 15%)
cena:29,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany tytuł pozwala opanować 700 starannie dobranych słów i zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim. Polecamy osobom, które – mimo że uczą się języka niemieckiego już od jakiegoś czasu – wciąż nie przełamały bariery w mówieniu (zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych).

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 13 kategoriach tematycznych, np: kontakty towarzyskie, rozpoczynanie i kończenie rozmowy, uzyskiwanie i udzielanie informacji, relacjonowanie wydarzeń, negocjowanie, udzielanie rad, opinie

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Program służy do nauki słówek i zwrotów zawartych w tym tytule. Inteligentny system powtórek pozwala na obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Program oferuje dodatkowo możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.

Dołączone do produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, w kolejce czy na plaży.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki Niemieckie Konwersacje Fiszki + program + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity