logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM Fiszki + mp3 online

Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM Fiszki + mp3 online

Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM Fiszki + mp3 online
komponent: Fiszki + mp3 online
język: angielski
wydawnictwo: Cztery Głowy
autor: Patrycja Wojsyk Joanna Leman
poziom językowy: B1
egzamin: Matura
etykiety: Słownictwo Fiszki Fiszki Angielskie
ISBN / EAN: 9788378432937
rok wydania: 2018
oprawa: kartonowa foliowana
stron: 1040
Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM Fiszki + mp3 online
69,99 zł oszczędzasz 10,50 zł (rabat 15%)
cena:59,49 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany tytuł pozwala z łatwością opanować blisko 2800 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate). Polecamy go maturzystom, którzy zdecydowali się zdawać egzamin na poziomie podstawowym i chcieliby gruntownie powtórzyć obowiązujący materiał oraz błyskawicznie uzupełnić ewentualne braki

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 15 kategoriach tematycznych, wymaganych obecnie na egzaminie maturalnym na poziomie podstawowym, np.: człowiek, dom, szkoła, kultura, środowisko, turystyka, sport.

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania.

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.
Dołączone do produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, w kolejce czy na plaży.

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM Fiszki + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Fiszki Angielskie Matura. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Fiszki Angielskie Matura Podstawowa PREMIUM:

Fiszki Angielskie Matura Rozszerzona PREMIUM:

Fiszki Angielskie Matura Ustna PREMIUM: