logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
FISZKI - j. angielski - Konwersacje (premium)

FISZKI - j. angielski - Konwersacje (premium)

FISZKI - j. angielski - Konwersacje (premium)
język: angielski
wydawnictwo: Cztery Głowy
etykiety: Słownictwo B2 A2 Fiszki
ISBN / EAN: 9788378430407
FISZKI - j. angielski - Konwersacje (premium)
34,99 zł oszczędzasz 5,25 zł (rabat 15%)
cena:29,74 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Tytuł Konwersacje powstał z myślą o osobach, które mimo, że uczą się języka angielskiego już od jakiegoś czasu, wciąż boją się mówić w tym języku. Dzięki 300 kartonikom z 700 słowami i zwrotami ( nagrania do pobrania ze strony wydawnictwa) każdy będzie w stanie przełamać barierę i zacząć mówić - płynnie, spontanicznie i bez kompleksów. Hasła dobrano tak, by były uniwersalne i można je było wykorzystać zarówno podczas rozmów towarzyskich, jak i spotkań biznesowych. "Osłuchanie się" z ich wymową pozwoli na pozbycie się kompleksów i nabranie pewności siebie.

KOD wewnątrz pudełka umożliwia pobranie 300 plików audio (mp3). Każdy plik to nagranie haseł z jednego kartonika (w trybie: hasło po polsku – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie). Funkcja SPELL wyświetla angielskie hasła główne na ekranie odtwarzacza.
Pliki można wgrać do dowolnego urządzenia posiadającego funkcjonalność odtwarzania plików mp3 lub nagrać na płytę CD.

 

Komentarze i opinie użytkowników

Paula
 ·  ponad pięć lat temu
Wydawnictwo Cztery Głowy wydało w tym roku memobox z fiszkami przeznaczonymi właśnie do nauki konwersacji. Wydawca reklamuje swój produkt jako ogromną bazę leksykalną uczącą ponad 700 słów i zwrotów, za pomocą których tworzenie zdań nie będzie już uciążliwe. Do pudełeczka z fiszkami dołączona jest malutka płyta CD oraz etui na kilka fiszek. Poziom zaawansowania fiszek to A2-B2.

Fiszki zostały skonstruowane tak, aby zagadnienia przydatne były w codziennych sytuacjach oraz przy formalnych spotkaniach, chociażby biznesowych. Poniżej przedstawię przykłady obydwu rodzajów zdań:

Formalne

pol: Dlaczego nie poruszyłeś kwestii dyskryminacji na spotkaniu?
ang: Why didn't you raise the issue of discrimination at the meeting?

Nieformalne

pol: Nic nie poradzę, że jestem nieśmiała.
Coś mi się zdaje, że nie miał racji.

ang: I can't help being shy.
I can't help thinking he was wrong.

Całość oceniam bardzo pozytywnie. Opanowanie podstawowych zasad konwersacji jest niezbędne i tu nie ma chyba żadnych wątpliwości. Fiszki uczą nie tylko nowych słów, ale także przedstawiają sposoby łączenia wyrazów, wyrażania opinii, zadawania pytań (kolejność słów) oraz sztuki rozpoczynania i kończenia rozmowy. Dla tych, którzy nie czują się pewnie w wymowie, z pewnością skorzystają z dołączonej płyty i zastosują naukę poprzez powtarzanie. Zdaje sobie sprawę, że każdy ma swój własny sposób na naukę. Ja zdecydowanie preferuję czytanie na głos.

Pamiętajcie jednak, że nic nie zastąpi konwersacji na żywo! Czas przełamać barierę strachu i zapomnieć o lękach. Mówienie wcale nie jest tak straszne, jakie Wam się wydaje.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu FISZKI - j. angielski - Konwersacje. Każdy komponent należy zamówić osobno.

FISZKI - j. angielski - Konwersacje (premium):