logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki  Francuskie - Czasowniki dla początkujących

Fiszki Francuskie - Czasowniki dla początkujących

Fiszki  Francuskie - Czasowniki dla początkujących
język: francuski
wydawnictwo: Cztery Głowy
autor: Patrycja Wojsyk
etykiety: Słownictwo Fiszki
ISBN / EAN: 9788378431015
Fiszki  Francuskie - Czasowniki dla początkujących
35,00 zł oszczędzasz 5,25 zł (rabat 15%)
cena:29,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Kurs zawiera ponad 500 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka francuskiego. Materiał ujęto w 14 jednostkach tematycznych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Dołączona płyta mini-CD (mp3) zawiera nagrania wszystkich haseł i przykładów. Dzięki temu samodzielnie, bez potrzeby sięgania do podręcznika, opanują Państwo podstawy języka francuskiego, umożliwiające poprawną komunikację.

Komentarze i opinie użytkowników

Kolmanka
 ·  ponad pięć lat temu
Z fiszkami nie trzeba nikogo zapoznawać. Małe karteczki od dłuższego już czasu robią furorę na polskim rynku wydawniczym. Prawie każdy poliglota ma chociaż jeden taki produkt i korzysta z niego na co dzień. Tym razem przetestowałam dla Was fiszki "Czasowniki dla początkujących" z języka francuskiego.


Języka francuskiego uczyłam się w gimnazjum, potem miałam kilka lat przerwy i wróciłam do niego na studiach. Nauka nigdy nie sprawiała mi większego problemu, bo melodia francuskiego kojarzy mi się z życiem pozbawionym trosk, długimi popołudniami spędzonymi w kawiarni ze znajomymi oraz nastrojową muzyką. I jak tu nie kochać tego języka?

Na 300 kartonikach znajdziemy podstawowe czasowniki, które mogą być pierwszym krokiem w efektywnej nauce języka. Na kilku pierwszych fiszkach przedstawione są zasady transkrypcji fonetycznej, czasu teraźniejszego, trybu rozkazującego, czasu przyszłego, przeszłego (niedokonanego, złożonego), kolokacji oraz trybu warunkowego w czasie teraźniejszym. Po zapoznaniu się z ogólnymi zasadami gramatyki, można śmiało przejść do nauki czasowników. Nauka gramatyki nie musi być przecież uciążliwa i nudna.

Wydawnictwo Cztery Głowy w pudełku z fiszkami umieściło też płytę mini-CD, na której nagrane są wszystkie czasowniki oraz etui na karteczki. Jest to pierwsza część całego kursu "Czasowniki". Mam nadzieję, że niedługo dojdzie do wydania kolejnych poziomów (B1-B2 oraz C1-C2).

Warto spróbować nauki z fiszkami, bo może okazać się dla nas najwygodniejsza i dająca zarazem niespodziewanie duże efekty. Na początku swojej pracy z tą metodą nauki nie byłam specjalnie do niej przekonana. Po jakimś jednak czasie, okazało się, że przynosi ona nadspodziewane rezultaty. Spróbujcie, nie zaszkodzi:)

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Fiszki Francuskie - Czasowniki dla początkujących. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Fiszki Francuskie - Czasowniki dla początkujących: