logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo
komponent: Płyta CD mp3
język: angielski
wydawnictwo: Cztery Głowy
poziom językowy: A1
etykiety: Multimedia Fiszki Angielskie Fiszki
ISBN / EAN: 9788361108696
Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo
20,00 zł oszczędzasz 3,00 zł (rabat 15%)
cena:17,00 zł
brak informacji o dostępności
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować ponad 2200 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie podstawowym (elementary). Polecamy go zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka angielskiego, jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.
190 minut wyraźnych nagrań mp3 na płycie CD

Nagrania zawarte na płycie skatalogowaliśmy w 50 folderach odpowiadających 50 kategoriom tematycznym, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne.

Płytę można odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3. Można także skopiować nagrania i wgrać je do telefonu lub odtwarzacza mp3.

Płyta zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po angielsku – przerwa na powtórzenie. Duży nacisk położyliśmy na poprawną brytyjską wymowę. Angielska lektorka czyta hasła i przykłady ich użycia w zdaniu starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu uczący się ma pewność, że używając opanowanych słówek i zwrotów, zostanie prawidłowo zrozumiany. Przerwy zachęcają do głośnego powtarzania – częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowo funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Fiszki Angielskie Audio. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 1:

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 2:

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 3:

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 4:

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 5:

Fiszki Angielskie Audio. Słownictwo 6: