logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Fairyland 1 podręcznik

Fairyland 1 podręcznik

wyprzedaż
Fairyland 1 podręcznik
komponent: Pupil's Pack (Pupil's Book + i-eBook) (podręcznik niewieloletni)
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
autor: Jenny Dooley Virginia Evans
seria: Fairyland
poziom: Fairyland 1
etykiety: Podręczniki Szkoła podstawowa klasy 1-3 Podręczniki szkolne Szkoła podstawowa - klasa 1
ISBN / EAN: 9788379730728
stan książki: zagięcie prawego, dolnego rogu książki
Fairyland 1 podręcznik
Produkt z wyprzedaży
51,00 zł oszczędzasz 12,75 zł (rabat 25%)
cena:38,25 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Fairyland to innowacyjna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas od 1 do 3 szkoły podstawowej, opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języków obcych. Wyczarowany na kartach podręczników magiczny świat, w którym elementy realistyczne łączą się z fantastycznymi, przejrzysta i uporządkowana struktura kursu, ogromna różnorodność ćwiczeń i unikalne komponenty sprawiają, że seria Fairyland jest niezwykle przyjazna zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli.
Oryginalny temat, wokół którego zaprojektowano kurs, pozwala przybliżyć uczniom kulturę brytyjską, jej legendy i mity, zaprasza do odkrywania świata wróżek, trolli i skrzatów. Ta „szczypta magii” stwarza przestrzeń do rozwijania wyobraźni oraz skłania dzieci do twórczego i efektywnego angażowania się w proces uczenia.
Bohaterowie serii to mieszkańcy Magicznego Lasu: wróżka Erlina, strażnik Lasu – drzewo o imieniu Willow i irlandzki skrzat Alvin. Towarzyszą im, w przygotowanych dla najmłodszych uczniów Fairyland 1 i Fairyland 2, postaci o imionach Woody i Frosty - drewniany chłopiec i bałwanek. W kolejnych częściach serii w Magicznym Lesie pojawia się czwórka dzieci – rówieśników uczniów.

Materiał zawarty w podręczniku Fairyland 1 i Fairyland 2 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 60 - 80 godzin lekcyjnych.
Materiał zawarty w podręczniku Fairyland 3 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 70 - 80 godzin lekcyjnych.

Najważniejsze cechy:

* atrakcyjna dla uczniów tematyka, przyciągający uwagę bohaterowie, piękna szata graficzna;
* ciekawe dialogi kształcące umiejętności receptywne;
* stopniowe kształcenie czterech sprawności językowych;
* słownictwo prezentowane w formie obrazkowej i dźwiękowej;
* wspaniałe piosenki i teksty do skandowania;
* ogromna różnorodność ćwiczeń;
* liczne gry i zabawy;
* systematyczne powtarzanie i utrwalanie słownictwa oraz zasad gramatyki;
* ćwiczenie wymowy;
* powtórki materiału po każdym module;
* poznawanie krajów anglojęzycznych;
* ścieżki międzyprzedmiotowe;
* sekcje uwrażliwiające na problemy związane z ochroną środowiska;
* propozycje przedstawień teatralnych;
* lekcje okolicznościowe.

Komponenty:

* Podręcznik z płytą CD dla ucznia (Pupils’s Book with Audio CD).
Podręcznik został podzielony na sześć modułów, w każdym module umieszczono dwa segmenty. Powtórki materiału umieszczono po każdym module. Dołączona do podręcznika płyta CD umożliwia uczniom pełne odtworzenie materiału lekcyjnego w domu.
Atrakcyjna tematyka i ogromna różnorodność ćwiczeń odpowiadających potrzebom różnych stylów uczenia się sprawia, że dzieci harmonijnie i efektywnie rozwijają cztery sprawności językowe – słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.
Korzystając z podręczników z serii Fairyland, uczniowie nie tylko uczą się języka anielskiego, ale także wzbogacają swoją wiedzę o świecie. Sekcje Go Green! uświadamiają wagę kwestii ekologicznych i uczą, jak dbać o środowisko, sekcje Our World dają możliwość poznania kultury innych krajów, a dzięki segmentom Our School uczniowie używają języka angielskiego do wykonywania ćwiczeń związanych z innymi dziedzinami wiedzy. W podręcznikach zamieszczono także dodatkowe lekcje okolicznościowe. Do podręcznika Fairyland 1 dołączono dodatkowy zeszyt ćwiczeń My Alphabet , w którym znalazły się zadania służące do poznawania alfabetu oraz nauki pisania po angielsku zgodnie z zasadami polskiej kaligrafii.

* Zeszyt ćwiczeń z płytą DVD (Activity Book with DVD)
W pełni kolorowy zeszyt ćwiczeń proponuje ćwiczenia z elementami zabawy, utrwalające i powtarzające materiał zawarty w każdym segmencie podręcznika. Wycinanki, naklejki i gry planszowe to tylko niektóre z propozycji. Ponadto w zeszytach ćwiczeń do podręczników Fairyland 3 i 4 zamieszczono sztukę teatralną do inscenizacji, a także słowniczek obrazkowy My Pictionary.
Na płycie DVD znajduje się animowany film przedstawiający przygody bohaterów podręcznika.

* Fairyland 3. Vocabulary & Grammar Practice
Zbiór znakomitych ćwiczeń utrwalających i porządkujących materiał zawarty w podręczniku.
Pierwsza część książki została poświęcona ćwiczeniu i utrwalaniu słownictwa. Proponowane zadania to np. dobieranie słów do obrazków, uzupełnianie brakujących w słowie liter, rozwiązywanie krzyżówek, porządkowanie rozsypanek wyrazowych. Uczniowie dopisują polskie odpowiedniki do list angielskich wyrazów tworząc samodzielnie mini słowniczki.
W drugiej części znalazły się napisane w języku angielskim niezwykle przejrzyste wyjaśnienia zagadnień gramatycznych wraz z przykładami i materiałem do ćwiczeń.

* Książka nauczyciela (Teacher’s Book) w wersji interleaved zawiera: pełne scenariusze lekcji, dodatkowe pomysły na prezentowanie materiału leksykalno-gramatycznego, propozycje dodatkowych gier i zabaw, klucz odpowiedzi zarówno do podręcznika, jak i zeszytu ćwiczeń oraz zapis nagrań.
Książki nauczyciela Fairyland 3 dodatkowo zawierają scenariusz sztuki wraz ze wskazówkami inscenizacyjnymi oraz arkusze oceny postępów w nauce.

* Książka nauczyciela (Teacher’s Resource Pack)
Zbiór dodatkowych materiałów do kopiowania, dzięki którym przygotowanie ciekawej lekcji nie zabierze dużo czasu. Znajdują się tu m.in.: propozycje prac projektowych, matryce dla prac plastycznych (craftworks), karty do ćwiczenia angielskiego alfabetu, materiały do sprawdzania postępów w nauce, przykłady ocen opisowych dla nauczycieli klas I – III.

* Karty obrazkowe (Picture Flashcards) ułatwiają zapamiętywanie dzięki łączeniu słowa z ilustracją.

* Płyty CDs do wykorzystania w klasie (Class Audio CDs).
Płyty zawierają nagrania do wszystkich zadań ćwiczących rozumienie ze słuchu znajdujących się w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.
Piosenki zarejestrowano w dwóch wersjach: wokalnej i instrumentalnej.

* Interactive Whiteboard Software
Unikatowe oprogramowanie do tablicy interaktywnej.
Program zawiera setki ćwiczeń i zadań ze wszystkich modułów podręcznika oraz ilustracje, teksty i nagrania. Mogą one być zaprezentowane jednocześnie całej klasie i używane interaktywnie. Nauczyciel stojący bezpośrednio przy tablicy może prowadzić lekcję, obsługiwać komputer i kontrolować pracę uczniów.

Najważniejsze cechy:
- połączenie tradycyjnej lekcji z prezentacją materiału multimedialnego;
- sprawne prezentowanie przed całą klasą wszystkich elementów podręcznika;
- możliwości rozbudowy i atrakcyjnego wyjaśnienia każdej partii materiału - dokonywanie podkreśleń w tekście, powiększenie lub ukrycie ilustracji, tworzenie własnych notatek na ekranie, zakreślanie wybranych elementów;
- odtworzenie dowolnego nagrania np. wraz z jego zapisem;
- szybka i wygodna realizacja powtórek.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Fairyland 1 podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity