logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Evolution Plus 2 Książka ucznia z płytą CD

Evolution Plus 2 Książka ucznia z płytą CD

Szkoła podstawowa

Nick Beare

Evolution Plus 2 Książka ucznia z płytą CD
autor: Nick Beare
wydawnictwo: Macmillan
ISBN / EAN: 9788376212647
Rok wydania: 2016
Stron: 140
Oprawa: Miękka
Evolution Plus 2 Książka ucznia z płytą CD
Produkt niedostępny.
najniższa cena z 30 dni: 46,18 zł

Opis produktu/serii

Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii Evolution, przeznaczonej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć:

Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania oraz czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.
Dodatkowe lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych podczas sprawdzianu szóstoklasisty.
Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Evolution Plus 2 Książka ucznia z płytą CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.